Přejít na obsah

Prosincová promo akce na rychlejší internet


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník liberal3

Takže proč mi sms s vánoční akcí nepřišla nevím. Ještě jsem koukal v moje upc že telefon mám správný, ale nemám zaškrtnuto že mě může Vodafone 1x za měsíc informovat o novinkách, to na to ale asi vliv nemá že? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hrochada
před 3 hodinami, Marek-26 napsal:

@liberal3 CA moduly se budou migrovat až po boxech 😉

Jestli budou opravdu končit CA moduly, tak budu nejspíš migrovat já 😒

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pagan
před 7 hodinami, Evzen napsal:

Prakticky kazdej den v kazde druhe domacnosti, kde jsou rodice na homeoffice a deti na distancni vyuce.

Suma sumarum, kdo si mysli, ze ta akce nebude znamenat znatelny narust trafficu v siti, je podle meho nazoru naivka.
Jestli si myslis neco jinyho, je to tvoje vec, ja nemam duvod ani potrebu svuj nazor obhajovat az do posledni kapky krve...

Teams dle docs.microsoft.com využívají na skupiny HD (540p) využívají 2Mbps. 2x 2Mbps = 4Mbps... Naivní mi přijde myslet si že někdo vede videokonferenci s bitratem 20Mbps 😄 To ten youtube a netflix tahá daleko více... Já na homeoffice (práce s DB, email, internetové formuláře, intranet) i když pustím hudební kulisu FHD video na youtube tak prostě přes 15Mbps reálně nevyužiji a to si dovolím považovat se za nadprůměrně náročného uživatele. Pro vaše info - na wireless části mám připojené uživatele na tarifech nižších jak zmíněných 20Mbps a homeoffice zvládaji bez problémů, ozývají se čistě uživatelé s tarify pod 10Mbps... Na FTTx provoz minimální... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem zkusil u dětí (sám jedu přes jiné připojení) speedtest a žádné zvýšení se nekoná. Asi bude tedy potřeba ručně restartnout modem. Ale teď to dělat nebudu, mají online výuku. Takže asi večer. Co u ostatních, zrychlilo se?

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...