Přejít na obsah

Prosincová promo akce na rychlejší internet


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník hkstaripraha

Mě osobně dorazila SMSka z čísla 778467495 k této vánoční nabídce od Vodafonu 25.11.20, kdy nadělují rychlejší pevný internet o stupeň výš od 1.12 do 3.1.2021. Někde tady jsem četl datum 3.12, tak jsem sám zvědav od kterého datumu to poběží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pagan
před 19 hodinami, Honza333 napsal:

Nabídka je platná v období od 3. 12. 2020 do 3. 1. 2021.

Zrychlení je zdarma a probíhá následujícím způsobem.

  • Z 50 Mb/s na 150 Mb/s
  • Ze 150 Mb/s na 300 Mb/s
  • Z 300 Mb/s na 500 Mb/s

 

před 17 hodinami, Evzen napsal:

Vsak jsem taky nic takovyho nepsal.
Vychazite vsichni z nespravneho predpokladu, ze vsem lidem to jede uz ted neustale na maximum a ze nemaji svoje pomale linky saturovane.
Jenze takova 4-clenna domacnost s omezenym rozpoctem (nebo škudlícím "rodinnym pokladnikem") a tedy linkou 150 nebo nedejboze 50 Mbit/s je v uuuuplne jine situaci!
A takovych je hodne, ne-li vetsina.

Nevím co děláš na internetu ty, ale průměrná domácnost tj dejme tomu 2 děti + 2 dospělí: 2x10Mbps FHD YouTube stream pro děti, 2x15Mbps FHD Netflix pro dospělé. Dobře, takhle ti to dá 100% vytížení linky na 50Mbps ale řekni mi kdy jsi naposledy u někoho viděl 4 různé video streamy v jedné domácnosti 😄 na 50Mbit ještě k tomu. 

Tu síť maximálně tak vytíží piráti, hráči a lidé co musí vědět kolik jim to aktuálně teče... 

Osobně mi na mém RB parazitují další dva lidé kde jedna operuje neustále na YouTube a druhé jede IPTV. Když u toho já pustím cokoli na Netflixu tak se ani zdaleka Nedostaneme přes 40Mbps ... Dokud se mi v oku neblýskne další titul že Steamu 😄

Saturovaná linka je nesprávný předpoklad... Ačkoliv se to nemusí zdát, 50Mbps je vysoká rychlost do které se vleze spousta dat a málokterá domácnost je zvládne využít úplně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník liberal3

Já jsem zatím žádnou sms neobdržel. Tak nevím jak to funguje, každopádně informaci že by zrovna u mne probíhal přenos pod Vodafone taky nemám. Tak asi mám smůlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@homberg No z jiného čísla nepoznají, ke které smlouvě to přiřadit 🙂

@liberal3 Jestliže sedí údaje o službách zadaných zde na fóru, tak opravdu v těch prvních vlnách migrace nebudete. Přednostně se migruje DTV, tam se musí vyměnit boxy.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 2 hodinami, Pagan napsal:

kdy jsi naposledy u někoho viděl 4 různé video streamy v jedné domácnosti

Prakticky kazdej den v kazde druhe domacnosti, kde jsou rodice na homeoffice a deti na distancni vyuce.

Suma sumarum, kdo si mysli, ze ta akce nebude znamenat znatelny narust trafficu v siti, je podle meho nazoru naivka.
Jestli si myslis neco jinyho, je to tvoje vec, ja nemam duvod ani potrebu svuj nazor obhajovat az do posledni kapky krve...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník liberal3
před 2 hodinami, Marek-26 napsal:

@liberal3 Jestliže sedí údaje o službách zadaných zde na fóru, tak opravdu v těch prvních vlnách migrace nebudete. Přednostně se migruje DTV, tam se musí vyměnit boxy.

No mám ještě TV klasik přes CA modul v TV...

Upraveno uživatelem liberal3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...