Přejít na obsah

Prosincová promo akce na rychlejší internet


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

sodekcz    to bych neřekl, když jsem požadoval změnu z 300 na 500 tak chvilku bylo dohadování a zvedli rychlost a bylo to oni tomu pokud si dobře pamatuju říkali individualní nabídka to nikde v ceníkách nebylo

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je v pořádku. Já jen že jsi psal, že ani ty ani UPC do ničeho nevrtalo a fungovalo to. Já píšu, že to až tak úplně není pravda. No nic, nemusíme to dál rozebírat. Tady jde o promo akci a systém informování zákazníků .... K naší přípojce tahle nabídka k tomuto okamžiku nedorazila.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pagan

image.png.d4bcf3608280c5556e9bf6c039c3652a.png

no tohle to určitě není. Nabízet přimárně tyhle rychlosti mi přijde jako taktika jak si namastit kapsy na úkor blbců co jsou ochotní si koupit rychlost vyšší jak 250Mbit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je jen základní přehled, od xDSL až po 1Gb/s. Po zadání adresy se ukáže co je dostupné, vždy se ukáží 3 nejrychlejší tarify a pod nimi je velké tlačítko, chci pomalejší internet a vyjede tam i 150/10 a pak tam, kde jsem zadával já, tak byl i nějaký 100/10 (ale netuším, jaká technologie). Když bych vyhledal adresu, kde není dostupný 1Gbps, tak předpokládám, že by to zase ukázalo 500, 300 a 150.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník foa

Tady jsou podmínky akce. Taky nerozumím tomu, proč bychom něco měli potvrzovat SMS, dřív byli akce pro všechny. "Zrychlení je zdarma" - "Cena SMS je zpoplatněna dle ceníku operátora, kterého zákazník využívá" 😆

https://www.vodafone.cz/podminky/nabidky-a-akce/podminky-vanocni-nabidky/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to s tou sms je logickej krok - někdo bude přes vánoce stahovat jak o život a chrochtat blahem, jak mu to valí rychle, a když akce skončí, tak se bude ptát, proč mu to najednou jede pomalu 😄 potvrzením sms každej ví, že je to jenom dočasná akce a její aktivací souhlasí s podmínkama

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník foa

Dřív se nic potvrzovat nemuselo, prostě to zrychlili a hotovo a nevidím problém poslat zákazníkům informační mail, že to na měsíc zrychlují. Takže ne, stále mi to nepřipadá jako logický krok.😋

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, foa napsal:

Dřív se nic potvrzovat nemuselo, prostě to zrychlili a hotovo a nevidím problém poslat zákazníkům informační mail, že to na měsíc zrychlují. Takže ne, stále mi to nepřipadá jako logický krok.😋

pokud to někdo vědomě nepotvrdí, jako by o tom nevěděl

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník foa

Tak jak už zde někdo psal, bývaly prázdninové akce se zrychlením internetu a to proběhlo automaticky, nic se nepotvrzovalo o nic se člověk nestaral.

https://www.pcdays.cz/2015/06/upc-na-prazdniny-opet-zrychluje-internet-vsem-svym-zakaznikum/

"K tomu, aby jste surfovali rychleji vám stačí jen kdykoliv během prázdnin restartovat modem. Akce začíná 1. července a končí posledním dnem prázdnin, tedy 31.8. 2015. Ke zpomalení na původní rychlost dojde automaticky.

Tato akce se opakuje již druhým rokem"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...