Přejít na obsah

Prosincová promo akce na rychlejší internet


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Tak mně právě přišla SMS :
" Uzivejte si Vanoce naplno. Nadelujeme rychlejsi pevny internet. Staci na tuto zpravu do 30. 11. odpovedet ANO, a my vam bezplatne preradime internet o stupen vys, a to od 1. 12. do 3. 1. 2021. Cena SMS odpovida ceniku vaseho operatora. Vas Vodafone (Na https://tam.je/os zjistite, jak zrusit zasilani OS)"
Ne že bych po tom toužil, nicméně za pokus (zřejmě) nic nedám....
Jen mně vrtá hlavou, který (čí) vyšší stupeň v SMS zmiňují, 500 Mb/s podle UPC, či 1000 Mb/s podle VF ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to přišlo taky v mém případě 150 --> 300 (né že bych to potřeboval) 

Ale na 1G bz ti to asi neměnili, protože by ti museli na 1 měsíc měnit modem, a to si nejsem jistej jestli by to zvládli všem.

PS: já mám TV a NET od UPC a telefon od VDF, tak to beru, že pro zákazníka UPC, ale teď aby se v tom čert vyznal :)

Upraveno uživatelem Sparrow
Odpověď pro A.S.
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Prosincová promo akce na rychlejší internet
Návštěvník Retiree
před 19 minutami, Adolf.Shitler napsal:

Souvisí to vůbec ...

Mám předplacenou Twist kartu od T-Mobile, všechny další komunikační služby jen od exUPC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to fake a je to vánoční bonus, vždy je to o jeden tarif výše (150->300). Medvěde, je to možnost typu ber nebo nech být. Když je to zadara, tak proč to nevzít? Minimálně na jaře v první vlně a nouzovém stavu Vodafone nabízel zdarma navýšení rychlosti, aby pomohl lidem, co musí pracovat z HO, učit se z domova atp. Taky nemuseli dělat nic a vyto se na nás. Je hezké, že alespoň něco dělají.

  • Souhlasím 1
  • Děkuji 1
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dobrá, věřím ti. Ale že to jsou dobrodinci lidstva! Od huby si utrhují!
Já nechám být už proto, že i rychlost, kterou teď disponuji je akorát na hezké pokoukání při testu "na poslední míli". Pokud jde o realitu, tak jsem rád za třetinovou rychlost downloadu. Stejně jako nejsem sběratel počtu televizních kanálů, na které stejně nemám ani zájem ani čas se koukat, tak nejsem honič Mb. Naproti tomu, pokud má někdo 50Mb, tak se mu to třeba hodit bude, to jo.
A i tato "charita" by měla mít nějakou úroveň a ne sms s odkazem na stránky připomínající leccos, jenom ne Vodafone a žádost o odpověď typu ANO. Aby potom nepřišly s fakturou ty hrnce 😂

Píšu drobně sarkasticky, ale není to nic proti tobě, velice si tvého času a ochoty pomoci tady vážím!

Upraveno uživatelem Medvěd
  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...