Přejít na obsah

Dokončení spojení s Vodafonem


marek-81

Doporučené příspěvky

Převod klientů pouze s CA moduly by se měl údajně řešit až nakonec, takže zatím máš času asi dost a myslím že ani po změně se nic měnit nebude, akorát na místo Horizon go vyfasuješ aplikaci Vodafone TV, která má podle zkušeností klientů ale problémy s tablety a neumí Chromecast, takže doufám že bude co nejdřív nějaký upgrade a napraví to.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník millan

Zdravím, chci se zeptat jestli nevíte, kdy dojde ke sloučení internetu od UPC.

1) Jde mi o to, aby mi chodila jedna faktura a mohl jsem se přihlašovat k jednomu zákaznickému účtu a ne jak doteď na jedno používat  moje UPC a na mobilní internet aplikaci od vodafonu. 

2) nevíte jestli si budu moc ponechat současný modem od Compalu v bílém provedení, nebo budu muset přejít na černý model od compalu(nemyslím vodafone station 1 Gb/s nechci) případně v jakém horizonu očekávat přechod na nový compal?  Jaký jsou jeho výhody/nevýhody jak hardware tak firmware. 
 

3) Offtopic na anténním kabelu(koaxiál) se mi urvaly pacičky. Koupil jsem anténní konektor IEC female bohužel je o něco širší a nevleze se do zasúvky jedná se přímo o konektor: OEM anténní konektor 75 ohm PAL(F) IEC 169-2. Potřeboval bych stejný typ konektoru kvůli našroubování na koaxiální kabel jen s užším koncem tam kde je výstup Female, aby to vlezlo do zásuvky. Celej novej kabel kupovat nechci, protože vede i zdí a díky konektorům by se musel krympovat na což nemám vybavení a neumím to :D  Případně kdyby se nesehnal konektor nevíte o někom kdo to krympuje, nebo kde sehnat člověka co by mi to přímo udělal nemám tv od upc ani vodafonu, jedu pres společnou panelákovou anténu těch pár programů stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

1) někdy během tohoto roku, přesněji se to říci nedá.

2) Ano, budete si moci ponechat LG Compal (bílý). HW je skoro stejný u SW resp. FW zřejmě též velké rozdíly nebudou myslím.

3) Máte od UPC resp. Vodafone DVB-T televizi, která je součástí internetu. Můžete se přes Vodafone nechat kontaktovat servisní firmou a nechat si udělat konektor od nich.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník millan

Mockrát díky za info. 

To je fakt TV je zdarma v ceně internetu sice jí nevyužívám, ale mohl bych se nechat zkontaktovat servisní firmou přes Vodafone. 
 

Snad mi zůstane i současný tarif, protože když jsem koukal na nový, tak můj 150 Mb/s na mojí adrese už nenabízí a  samozřejme tam jsou už jen dražší.  No snad kdyžtak půjde i nějaká podpultovka na pevný internet jako to mám u mobilního tarifu, protože jinak ty mobilní tarify za ty ceny to je nehoráznost... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 hours ago, millan said:

3) Offtopic na anténním kabelu(koaxiál) se mi urvaly pacičky. Koupil jsem anténní konektor IEC female bohužel je o něco širší a nevleze se do zasúvky jedná se přímo o konektor: OEM anténní konektor 75 ohm PAL(F) IEC 169-2. Potřeboval bych stejný typ konektoru kvůli našroubování na koaxiální kabel jen s užším koncem tam kde je výstup Female, aby to vlezlo do zásuvky. Celej novej kabel kupovat nechci, protože vede i zdí a díky konektorům by se musel krympovat na což nemám vybavení a neumím to :D  Případně kdyby se nesehnal konektor nevíte o někom kdo to krympuje, nebo kde sehnat člověka co by mi to přímo udělal nemám tv od upc ani vodafonu, jedu pres společnou panelákovou anténu těch pár programů stačí.

https://www.alza.cz/iec-konektor-fs-34-8-5ks-d4711333.htm

Nebo ještě tady: https://www.antenex.cz/Product/281

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník millan

Marek-26 : Mně to nabídne 300, 500, 1Gb/s a právě když jsem dal pomalejší internet tak tam to nabídlo jen jeden a ten byl 250 mb/s, ale přitom v ceníku ten můj tarif za tu cenu je ...

 

Adolf psal jsem SZ, bohužel v příspěvku jsem napsal špatnej, sorry.

Upraveno uživatelem millan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli potřebuješ redukci F > IEC samice, tak ta se taky dělá v užší variantě (https://www.czc.cz/premiumcord-adapter-redukce-f-zasuvka-iec-zasuvka/252221/produkt), ale mnohem snadnější je sundat víčko od účastnické zásuvky a zvětšit mu průměr, pak tam dostaneš každý konektor IEC samice.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník millan

No ono přes účastnickou zásuvku se dostanu, tam širší průměr nepotřebuju, problém je že to nesedí pak v ty zásuvce. Jinak ten koaxiál, co tam jen tak tam byl konektor cabelcon 3.9 female (původní než se urvaly ty pacičky) jestli to nějak pomůže. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nějaká divná zásuvka... Pokud jde o F konektor, tak by tam měl jít i samoutahovací Cabelcon https://shop.atoselektro.cz/konektor-f-cabelcon-f-56-5-1-zn-samoutahovaci_d5654.html a k tomu redukci F > IEC.

Nebo tento přímo IEC samice https://www.eltasat.cz/p/antenni-zdirka-cabelcon-pro-rg-6-triset-113-self-install (návod zde 

  )

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...