Přejít na obsah

Dokončení spojení s Vodafonem


marek-81

Doporučené příspěvky

Návštěvník ProkopMlejnek
před 18 hodinami, Marek-26 napsal:

@ProkopMlejnek Prostě si to z toho cloudu nestáhnete. Na PC si přehrajete ten uložený stream na webu Vodafone TV, v mobilu a televizi přes aplikaci nebo přes box atp.

Děkuji Vám za jasnou odpověď.

Takže jdu do CA modulu (a pak následně vlastní STB), pokud ho tedy ještě budou dávat a nebudou dávat jenom Vodafone krabičku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Milav
V 28. 11. 2020 v 10:05, Honza333 napsal:

Doporuč nějákej šel bych do toho, já to řeším satelitním přijímačem, možná je to lepší, to mě zajímá

Já používám VU+ Zero - absolutně bez problémů včetně programování nahrávek přes webové rozhraní. Jen je nevýhoda v síťové kartě boxu (100/10).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník jfed

Zmigrovali mi službu od UPC na Vodafone (balíček TV+internet těsně před Vánocemi), dosavadní zkušenosti z poskytované služby jsou "mírně" řečeno rozpoačité, za mě zákaznický zkušenost zatím horší než s UPC

1) modem - 5GHz wifi značně pomalá i při přímé viditelnosti na mém telefonu Huawei P30, ale i notebooku (UPC MediaBox jel G wifi spolehlivě plnou rychlostí mého tarifu 200/20)

2) STB - nemá digitální audio výstup (ani coax, ani optiku) !! Takže mě čeká vytažení zvuku do zesilovač po optice z televize (kdyby tak ta těžká plazma nevisela na zdi ....)

3) STB - dálkový ovladač funguje právě jen na STB, na televizi ne, takže jsem po letech musel vytáhnout zase ovladač od TV !!

4) STB - za mě nepřehledný EPG průvodce, nejvíc mi vadí, že při příchodu do něj musím na 2 kliky do TV průvodce a vždy skáče na pozici 1 (ČT1), nikoli na právě vybraný kanál/předvolbu

5) STB - nahrávka zmizí za 30 dní (holt daň za cloud řešení)

6) Vodafone TV app - za mě horší EPG než Horizon Go, ale opět, může být subjektivní, jinak funkčně prakticky stejné

7) Samoobsluha + inoflinka ... nejde se mi přihlásit v kombinaci OneNET (firemní) číslo do soukromého Vodafone účtu - chtěl jsem se přihlásit, resp. si změnit heslo, ale Vodafone stránka sice hlásí, že mi bylo do mailu odesláno k ověření, ale nic nepřišlo ... proto volám na infolinku , kde už čekám (aktuálně) 24 minut ... musím říct, že s infolinkou UPC jsem osobně neměl problém a pokud jsem čekal, tak jen krátce (pokud nebyl global výpadek) ... o Vánocích se mi navíc resatartoval Vodafone modem a poté jsem měl najednou k dispozici jen cca 6 základních TV kanálů, ostatní se tvářili jako předplacené. ,,,, marně jsem volal na infolinku Vodafone, hlásila  "... musíme si odpočinout, volejte v pracovní dny od-do" ... naštěsatí púomohl restart všeho + nové naladění, jinak by asi byly děti bez pohádek ... no nic ... 29 minut a jsem stále v pořadí ...

... howgh

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už tady bylo uvedeno že nejprve přijdou na řadu HD DVR mediaboxy a poté ostatní boxy.

Jinak jsem četl recenze na Google play na aplikaci Vodafone TV a uživatele kteří přešli z aplikace Horizon go, jí příliš kladně nehodnotí, na některých zařízeních nefunguje korektně, nemá podporu Chromecastu atd, také od doby co ta apka byla vydaná ještě neproběhla za celý rok žádná aktualizace, stále se jede na verzi 1.0.0, 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vodafone.vtv.cz

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...