Přejít na obsah

Dokončení spojení s Vodafonem


marek-81

Doporučené příspěvky

No tak s ohledem na to, že nejmodernější  zařízení, které jsem od UPC za ta léta získal, je KAON HD PVR, tak je i pravděpodobné, že migraci prvních dvou až tří typů Vodafon krabiček nestihnu a pak se uvidí komu tuto část byznysu Vodafon prodá. 😄

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CA modul, VTV Set-Top-Box 2G_B, CH7465LG
  • Kladno, Kročehlavy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám "cihličku" a jsem s ní naprosto spokojený. Oprostila se od všech porodních bolestí a opravdu funguje. Do cihličky mám natažený pouze jeden kabel (z prostřední zdířky kabelové zásuvky) a z cihličky pak HDMI do TV, inetový kabel do PC (používám, když vypadne inet od Grape SC), a syn používá WiFi na mobil.

Takže po novu to budou dvě kisinky (STB + modem). Takže doteď mě stačil jeden přívodní kabel na všechno. To už asi nebude pravda, že? 

 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No obávám se, že ne. Já jsem zase využíval toho, že do cihly se kvůli vestavěnému modemu vede kabel ze zdířky DATA, takže jsem zdířku TV využil k naladění DVB-T (i kvůli regionálním programům, které jinak v DVB-C v naší oblasti nejsou), popř. i nekódovaných programů DVB-C, na kterých funguje HbbTv. Teď už to tak asi ale jednoduché nebude, protože DATA půjdou do modemu a TV do settoboxu, který je neprůchozí, protože nemá výstup.

Upraveno uživatelem Katoda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, box nemá žádný anténí výstup, takže pokud budete potřebovat napájet signálem více než ten box, pak bude třeba rozbořovače. Každopádně box bude muset být propojen s modemem. A ano, žádné 2v1 zařízení Vodafone neplánuje. On i ten Dawn co se týče té modemové části byl při uvedení vlastně zastaralý (už se vědělo, že budou tarify internetu, které nezvládne). Také ten nový box neobsahuje vlastní úložiště, nahrávat se bude do cloudu a nahrávka bude na serveru jen omezenou dobu (nebude tam navždy, resp. do smazání uživatelem).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ProkopMlejnek

Zdravím,

jestli to dobře chápu, tak už nebude HD Media Box, ale nějaká Vodafone krabička, ke které nepůjde připojit externí disk na nahrávání ?

Je tedy lepší si objednat jenom CA modul do televize ? A nahrávat na disk, který bude zapojený do televize. 

A nebo případně dát CA modul do vlastního STB.

Ale u něj zase nebude fungovat zpětné zhlédnutí ?

Změny jenom k horšímu 😞

Budou vůbec dávat ještě CA moduly ? Aby si nedali podmínku, že všechno pojede jenom přes Vodafone krabičky, aby lidi nemohli nahrávat.

P.S.: Mimochodem včera ještě fungovala stránka UPC.cz a dnes už nejede.

 

Upraveno uživatelem ProkopMlejnek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...