Přejít na obsah

Dokončení spojení s Vodafonem


marek-81

Doporučené příspěvky

  • Slamb změnil název na Dokončení spojení s Vodafonem
Návštěvník djradek81

Ahoj přesně tohle mě od celé pobočky Vodafone UPC štve jsem zákazníkem internetu UPC ale chci pouze aplikaci pro android tv OS kterou pro ČR neudělali schválně takže čekám na Vodafone tv až ji výdaji pro tv android OS slibovali že aplikaci vydají ale vydali pouze mobilní verzi  vše co jsem našel na internetu ohledně sloučení i vlastní dotaz přímo k vedení Vodafonu jsou napsané zde jinak vše tají a neřeknou nic na rovinu . Vše řeknou médiím ale klientům mají zakázáno cokoli sdělovat .

https://m.facebook.com/groups/3105829056146610/permalink/4544646892264812/?sfnsn=mo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pavel8zvonicek

Já nechápu proč ještě nebilo sloučení se vyúčtování za služby od Vodafone a UPC Česká republika dohromady kompletně a výměna zařízení od UPC přístroj je HD DVR mediabox za Vodafone TV snat to dojde do finále příští rok 2021 jeslí ano nebo ne 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi nekritizujte. Svět je natolik velký, že se na něj vlezem všichni. Nikdo nevidí do druhého člověka a nezná jeho minulost. Toto je fórum o Vodafone ne o češtině. Vy umíte třeba výborně češtinu, ale v jiných věcech se ztratíte. Já třeba neumím vařit, takže na fóru o vaření bych byl asi za debila... 

Každopádně pevně doufám, že VF se brzy vzbudí a začne se opravdu něco dít.

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já si pamatuji, jak jsem byl UPC na brigádě v době digitalizace (12-13 let zpátky).

Brigádníci dostali cca 20cm vysoký štos sjetin a datlovali jsme čísla STB a karet do systému. 

To by bylo v pohodě, ale už nevím jak to bylo dlouho, ale UPC tehdy "spolkla" Karneval a myslím Kabel + (nebo Kabel Net) a to byla pecka.

Stále se totiž používali všechny tři systémy a postupně se to cpalo do jedno, takže na monitoru otevřené 3 vzdálené plochy a na každé cca další 2-3 programy.

A potom tam byli ještě 2 kolegyně (bývalé zaměstnankyně těch 2 operátorů)  které měli jako jediné přistup ( nějaké admin oprávnění  ) do těch starých systémů a jako jediné jim na 100% rozuměli. Tak nás zaučovali a dělali v nich věci co my jsme jako "obyčejný" users nemohli.  A  teď ta legrace, když jedna měla dovolenou a druhá onemocněla. To se jim vezli NTB s VPN aby mohli makat z domova.

 

To byla teprve legrace 😄 To bych přál zažít těm co si tu pořád stěžuji. 

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, marek-81 napsal:

Každopádně pevně doufám, že VF se brzy vzbudí a začne se opravdu něco dít.

co je lepší - aby se za každou cenu něco dělo a výsledek byl katastrofa, nebo aby to nejdřív důkladně všechno nachystali a pak těch problémů bylo míň? 🤔 třeba taková lákavá představa, že ti za všechny služby přijde vyúčtování jak ze systému upc, tak ze systému vodafonu, a obě budou chtít zaplatit 🤩 a když se ti povede po několika telefonátech vyjednat, že stačí zaplatit jenom jedno, tak ti za měsíc přijde upomínka, žes nezaplatil vůbec nic 😄 když neni nic vidět, to neznamená, že se nic neděje

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě vždycky fascinuji ti "poradci" na FB, když se člověk na něco zeptá, tak my do toho nevidíme, nemůžeme to ověřit (jak u VF, tak i kdysi u UPC).

Kurňa, tak k čemu to pak je?

Mi když někdo zavolá, že se nemůže přihlásit třeba do PC, nebo mu nejede internet, nechodí emaily, nedostane se na nějaké stránky atd., mrknu na servery do domény, na uživatele, na firewall, na poštovní server, do schránek, prostě mám vše k dispozici a do všeho vidím a můžu reagovat.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...