Přejít na obsah

DVB-C a 4 TV


Návštěvník PcBuh

Doporučené příspěvky

Návštěvník PcBuh

Zdravím

 

Mám tu rozvod pro 3x TV. Je to klasický aktivní rozbočovač co má za sebou cca. 10let a začíná blbnout ( už jednou odešel adaptér, teď kostičkuje nebo úplně vypadné ) a tak bych rád udělal nový rozvod.

 

Ale zajímalo by mě jak to má někdo jiný případně jak by se to dalo udělat dnes.

 

Děkuji

 

za případně odkazy děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PcBuh

Tak to LTE je dobrej nápad co mě vůbec nenapadl :) ale je to také možnost proč mám ten problém

 

Dříve když přišlo LTE jsem měl doma občas problém se signálem mobilu. Před nějakou dobu to najednou přestalo ale začala občas trochu blbnout TV až do včera kdy je to výpadek i na 2-3min než dříve kdy to bylo tak 10s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

LTE se natentuje tak leda do mizerných koaxiálů po bytě (účastnická šňůra), v rozvodu kabelovky jako takové samozřejmě není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PcBuh

Tak v mém případě to mám Tak já to tu mám tak že kabel který mám ze zásuvky k rozbočovači je kael který UPC používá na rozvody. Za rozbočovačem mám kabely viz. odkaz

 

http://www.hama.cz/hama-antenni-kabel-9 ... iltry-10m/

 

Ale i tak mám čím dál více problém. Cca. tři dny zpět to začalo rušit až tak že třeba 2 až 5min. Je obraz na pruhy které se rozjedou do stran a zvuk trhaně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podobné kabely i 100Hz, ale prostě jedna větev je LTE rušená. kabel je cca 7m stíněn od vysílače panelem a 3m Ytongem. Nefunkční multiplex je 770MHz. Když to spouštěli, tak to asi 2 měsíce jen občas kostičkovalo, ale teď asi 1,5 měsíce to nejde vůbec.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Když se na to člověk podívá, tak to tam z nějakého důvodu má, stejně jak ten galvanický oddělovač (což u PC dává asi i smysl). A líbí se mi, jak tu je každý odborník :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...