Přejít na obsah

TV Philips s Androidem ladění DVB-C a T zároveň


Návštěvník peno

Doporučené příspěvky

Návštěvník peno

Možná bych se na toto měl ptát jinde, než na UPC Zone, ale nějak mi už docházejí nápady. Podpora Philips je naprosto nepoužitelná, Mall, kde se televize kupovala, taky, tak už nevím, kde jinde se ptát. Jde o to, že při ladění DVB-T/2 se vymažou naladěné kanály DVB-C a naopak. Toto je pro mne naprosto nepřijatelná vlastnost, se kterou jsem se u žádné jiné televize nesetkal. Nemá někdo nějakou zkušenost s tímto? Konkrétně by se mělo jednat o model Philips 43PUS8505, Televize má skvělý obraz a Ambilight taku není k zahození, tak bych ji nerad vracel jenom kvůli tomuto, ale asi mi nic jiného nezbude, protože toto mi dost vadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli ne vše,tak 90% určitě.A asi taky záleží  na regionu a přeshraničního příjmu.Ale co se asi týče českého DVB-T2,tak tam má UPC snad vše.Když nebudu počítat nějaké teleshoping tv.Ale jestli se mýlím,tak beru svůj dotaz zpět  

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, namec napsal:

A proč ladit Dvb-T2,když  v Dvb-C je vše,co v pozemáku

Tak uz jen jako zalohu pro pripad vypadku kabelovky

Tuto TV neznam, ale jen takova teorie. Naladit nejprve kabelovku a pak rucne po kanalech DVB-T2? 

Takhle to musim delat u sve LG se satelitem a antenou

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkušenost se současným Philipsem nemám, ale nešly by ty naladěné kanály zkombinovat v nějakém editoru na PC? Nejdřív naladit třeba DVB-C, vyexpotrovat na flashku, pak naladit DVB-T2, znovu export a pak ty seznamy dát na PC dohromady?

  • Super 500 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Compal, 4 x CA modul
  • Brno - Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Nechce se mi věřit.... Existují určité, když ne standardy, tak jistě zvyklosti výrobců. 
Něco děláš při ladění špatně ! Zkus to znovu a používej svou hlavu, návody k obsluze bývají na dvě věci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...