Přejít na obsah

emai na karneval


Návštěvník tom

Doporučené příspěvky

dobrý den,odpovědi jsem hledal,ale nenašel.mám v poslední době asi 2týdny problém cokoliv zaslat přátelům,kteří mají adresu na karnevalu,sám ji také používám,ale ani v rámci sítě nejde odeslat mail.má někdo také takový problém?jak ho vyřešit?poradíte?

přešel jsem z Turba 1000,na 3M.ale tím to asi nebude.díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera posílal mail přímo karnevalu (internet@karneval.cz). webklient mi oznámil, že zpráva nebyla odeslána, protože odesílání trvalo déle než je stanovený limit, nebo něco v tom stylu. Ale vzhledem k tomu, že mi přišla automatická odpověď s tim, že můuj požadavek dostali, tak zpráva asi prošla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

Mel jsem stejny problem...

Dokonce mi nesel ani nastavit kontaktní email.

Je to špatným nastavením WEBového klienta - v nastavení je uloženo (zaškrtnuto) ukládání zpráv do složky "Odeslané", která defaultně vůbec neexistuje (to se jim fakt povedlo BTW...), takže musíte buď zrušit tohle nastavení, nebo vytvořit složku "Odeslané".

Aspoň mi tohleto pomohlo a měl jsem úplně stejný problém, tak se můžete zkusit mrknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem stejny problem...

Dokonce mi nesel ani nastavit kontaktní email.

Je to špatným nastavením WEBového klienta - v nastavení je uloženo (zaškrtnuto) ukládání zpráv do složky "Odeslané", která defaultně vůbec neexistuje (to se jim fakt povedlo BTW...), takže musíte buď zrušit tohle nastavení, nebo vytvořit složku "Odeslané".

Aspoň mi tohleto pomohlo a měl jsem úplně stejný problém, tak se můžete zkusit mrknout.

děkuji za radu,vypnul jsem nastavení do odeslaných,ale i když mi aplikace napsala email odeslán,nic nebylo doručeno a od karnevalu jsem dostal toto znění:This is the Postfix program at host av2.karneval.cz.

 

I'm sorry to have to inform you that your message could not

be delivered to one or more recipients. It's attached below.

 

For further assistance, please send mail to

 

If you do so, please include this problem report. You can

delete your own text from the attached returned message.

 

The Postfix program

dík Jan33

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem stejny problem...

Dokonce mi nesel ani nastavit kontaktní email.

Je to špatným nastavením WEBového klienta - v nastavení je uloženo (zaškrtnuto) ukládání zpráv do složky "Odeslané", která defaultně vůbec neexistuje (to se jim fakt povedlo BTW...), takže musíte buď zrušit tohle nastavení, nebo vytvořit složku "Odeslané".

Aspoň mi tohleto pomohlo a měl jsem úplně stejný problém, tak se můžete zkusit mrknout.

děkuji za radu,vypnul jsem nastavení do odeslaných,ale i když mi aplikace napsala email odeslán,nic nebylo doručeno a od karnevalu jsem dostal toto znění:This is the Postfix program at host av2.karneval.cz.

 

I'm sorry to have to inform you that your message could not

be delivered to one or more recipients. It's attached below.

 

For further assistance, please send mail to

 

If you do so, please include this problem report. You can

delete your own text from the attached returned message.

 

The Postfix program

dík Jan33

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE
pls tak je upozorni na upload a limity, thx :wink:

Kdyz uz jsi to tu dopsal, tak mi neda nenapsat: Kdyby aspon ty uploady jely tak, jak "slibujou" a ne tak jak garantujou, ale, ale, ALE.... :(

Kdyz tak nad tim uvazuju, tak ani v dobe T2000 jsem NIKDY nenameril 300kbit UP...Vzdycky o neco min... A ted jsem jeste nikdy nenameril vice nez 450kbit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...