Přejít na obsah

Rádia KISS od dubna mění program


Pavel m

Doporučené příspěvky

Místo sedmi samostatných rádií chce skupina produkovat jeden kvalitnější program

O programových změnách KISS rádií jsme vás informovali před dvěma týdny v článku Síť rádií Kiss požádala o sjednocení názvu, pravděpodobně dojde k přeformátování. Programové změny se mají projevit v prvních dubnových dnech, kdy by mělo dojít k centralizaci větší části programu regionálních rádií. Tento krok se týká rádií Kiss Hády, Kiss Morava, Kiss Publikum, Kiss Jižní Čechy, Kiss Proton, Kiss Delta a pochopitelně i pražského Kiss 98. Všechna rádia budou vysílat pod společnou značkou KISS.

 

 

 

http://www.radiotv.cz/p_radio/radia-kis ... t-z-prahy/

 

tak místo 3 rádií budeme mít UPC Digitál jenom jedno rádio .To jsem zvědavý ,jestli to UPC vymění nebo nechá stejně?

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Marek-26: Dnes jsem zkoušel a už opravdu Oldies radio jde /DVB-C/, předtím cca. 3 týdny byla slyšet pouze smyčka v češtině a angličtině, že stream nelze spustit. Ale už vše OK :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Marek-26: Dnes jsem zkoušel a už opravdu Oldies radio jde /DVB-C/, předtím cca. 3 týdny byla slyšet pouze smyčka v češtině a angličtině, že stream nelze spustit. Ale už vše OK :)

 

Lokalita Teplice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...