Přejít na obsah

Zapojenie STB KCF-SA700 a modemu EVW3226


Návštěvník bajan

Doporučené příspěvky

Návštěvník bajan

Prosím ako treba box a modem zapojiť poprípade nastaviť,tak aby sa dali pozerať programy 7 dní späť? Internet od UPC nemám ale malo by to ísť.Original návod je tak všeobecný že sa nedá použiť.Stretol sa niekto stýmto? Dík .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/sta ... aci-kabel/

Musíš mít ovšem od UPC inet, který tam nemáš (STB KAON 700 nevyžaduje internet, proto se koax zapojuje z TV zdířky na zásuvce, nikoli z té třetí inet zdířky, z kterého se zapojuje "cihlička")

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/stavajici-zakaznik/propojovaci-kabel/

Musíš mít ovšem od UPC inet, který tam nemáš (STB KAON 700 nevyžaduje internet, proto se koax zapojuje z TV zdířky na zásuvce, nikoli z té třetí inet zdířky, z kterého se zapojuje "cihlička")

Kaon se připojuje k internetu proto, aby se na něm dalo sledovat REPLAY TV nebo "videopůjčovna".

Prostě ten ethernet je potřeba připojit k nějakému internetu ...

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bajan

STB KCF-SA700 a modemu EVW3226 mám od UPC.Internet od UPC nemám.Operátor od UPC tvrdí že to nevadí a bude to fungovať.V dodávke bol aj adapter pre "TV a DATA".Mám pripojený aj koax do "DATA" na adaptery a modemom.Mám aj prepoj

ethernet káblom medzi STB a modemom.Samozrejme koax pre TV tiež. Dík .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle bydliště v profilu se tedy jedná o SK. Ale mělo by to být stejné, jako v CZ.

 

Modem je třeba zapojit do výstupu DATA na zásuvce UPC. Box na výstup pro TV. Následně je třeba propojit box s modemem ethernetovým kabelem. Aby toto celé fungovalo, je třeba, abyste měl od UPC naveden speciální datový tarif pro Replay Tv.

 

Doporučuji zavolat k nim na technickou podpuru, ať zkontrolují zda je u nich v systému vše OK a projít s nimi vaše zapojení doma.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravděpodobně to máš zapojené správně (STB pomocí koaxiálního kabelu na konektor TV, modem koaxiálem na konektor DATA, mezi sebou eth kabelem)

potom, se mi v EPG začaly zobrazovat pořady i zpětně a u některách je znak "zpětné šipky". Pokud jsem najel na takový pořad a dal OK vyskočila na mě hláška, jestli souhlasím, že mi UPC bude nahrávat pořady. Po odsouhlasení začalo fungovat zpětné zhlédnutí, ale jen od toho času potvrzení. 7 dní to bylo až po týdnu.

Jak je to v SK nevím, ale asi podobně

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník king555

Ano je tak ako u UPC CZ.... A funguje to aj na kaone 700/900

Zasuvka UPC s 2 vystupmi:

1. "TV" - koaxial do Kaonu

2. "DATA" - koaxial do modemu - z modemu ethernet do Kaonu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bajan

V EPG sa zobrazujú programy aj spätne ale žiadny znak "spätnej šipky" tam nieje.Po stlačení OK sa zobrazí len klasické

info... A je treba ten internet alebo nie? Alebo je treba niečo niekde registrovať alebo potvrdiť? Dík .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...