Přejít na obsah

O2TV Free


Návštěvník shrap

Doporučené příspěvky

shrap > Na té O2 TV "free" budou od dubna volně jen pitomosti (záznamy starých zápasů, magazíny atd.) A když se budete chtít podívat na přímý přenos, tak pouze přes HbbTV a budete muset zaplatit 69 Kč za 24 hodin. Opravdu jste připraven platit za jeden přímý přenos 69 Kč za den? Já tedy ne.

 

Jak to vidím já, tak O2 Sport už diváky nijak nebere a od té doby co nemají Premier League a LaLigu jim většina sportovních fandů odešla k DigiTV. Díky tomu mají mizernou sledovanost i jejich přenosy z Kapr ligy a LM, tak hledají kde by našli nějaké nové diváky, aby na tom neprodělali gatě. A myslí si, že když spustí TV kanál s "Free" v názvu, tak pumpnou pár vesnickejch hejlů o 69Kč za den.

 

Když měli PL a LaLigu, tak se s ostatními operátory podělit nechtěli, a teď když mají jenom odpad, tak ať si ho nechají. :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Myslim že si to sveho divaka najde.Kord,když nemusí kupovat stb,sat,a pod.Stači mu antena.Hlavně treba v hospodach,to podle me pojede Liga mistrů.U nas urcite,se slozime na fotbal 1x tydně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník u3totu

Sice asi jen jako reklama na kanál, ale budou tam první dva týdny stejné pořady jako na O2TV Sport, třeba na Slavia - Plzeň nebo LM bych se podíval. :-)

http://ekonomika.idnes.cz/startuje-kanal-o2-tv-free-087-/test.aspx?c=A170302_084603_test_rny

 

Možná nejdůležitější je informace: "Úplně zadarmo v pozemním vysílání bude O2TV Free do 21. března. Potom začne promo fáze zpoplatněného vysílání."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

shrap > Na té O2 TV "free" budou od dubna volně jen pitomosti (záznamy starých zápasů, magazíny atd.) A když se budete chtít podívat na přímý přenos, tak pouze přes HbbTV a budete muset zaplatit 69 Kč za 24 hodin. Opravdu jste připraven platit za jeden přímý přenos 69 Kč za den? Já tedy ne.

 

Jak to vidím já, tak O2 Sport už diváky nijak nebere a od té doby co nemají Premier League a LaLigu jim většina sportovních fandů odešla k DigiTV. Díky tomu mají mizernou sledovanost i jejich přenosy z Kapr ligy a LM, tak hledají kde by našli nějaké nové diváky, aby na tom neprodělali gatě. A myslí si, že když spustí TV kanál s "Free" v názvu, tak pumpnou pár vesnickejch hejlů o 69Kč za den.

 

Když měli PL a LaLigu, tak se s ostatními operátory podělit nechtěli, a teď když mají jenom odpad, tak ať si ho nechají. :salut:

 

Naprostý souhlas. Tak jak "bombasticky" ten svůj slavný "kyslíkový sport" rozjeli, tak zase bombasticky skončili. Schválně, všimli jste si kolik má tento kanál za týden přímých přenosů potažmo z jakých sportovních odvětví? Já jo, a je to teda smutný pohled :puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník shrap

Nechtel jsem tu resit O2 jako takovy, slo mi ciste o to, ze do TV mi vede pouze kabel od UPC, tudiz i pokud chci naladit kanaly, ktery jsou standardne vysilany v DVB-T, musim spolehat na UPC, ze mi je tam po kabelu posle. A to se tedy v pripade O2TV Free zrejme nestane. Coz chapu, jenom jsem to potreboval vedet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...