Přejít na obsah

Konec Markízy u UPC


Návštěvník notizia

Doporučené příspěvky

Návštěvník notizia

Nevím jak to bude s Markízou u UPC ale dnes odpoledne jsem se na infolince na můj dotaz dozvěděl to, že Markíza má k 1. 3. 2017 skončit v nabídce. Operátorka mě dále sdělila, že to měli nejnovější informaci kterou právě před chvílí dostali a také to, že ještě neví jestli bude za ni nějaká náhrada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

Ráno tam tato informace v EPG ale nebyla a na odkazu v těch novinkách o Markíze vůbec nic není a nějaká poslední zpráva je tam ze 17. 2. 2017. Ještě nejsem doma a volal jsem o přestávce v práci. Jinak operátorka sama tvrdila to, že operátoři do poslední chvíle nevěděli jestli dojde k vyřazení a že toto info dostali jen chvilečku před tim než jsem jim volal.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

for notizia:

Tak hlavně že jsi to vyřizoval o přestávce v práci. Doufám, že jsi to vyřizoval přes soukromý telefon a ne služební, bo jinak bych tě musel napráskat 8)

Zaměstnavatel by ti měl asi přidat víc práce, kdy máš ještě v pracovní době čas řešit nějaký přiblblý televizní program :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Zdravím všechny.

 

Programová společnost Markíza Slovakia nás požádala o vypnutí Markízy. UPC proto ukončí její vysílání 1.března. Plnohodnotná náhrada není v tuto chvíli k dispozici a proto do digitální nabídky připravujeme jiný program.

Podobně postupují další operátoři v České republice.

 

David - UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
for notizia:

Tak hlavně že jsi to vyřizoval o přestávce v práci. Doufám, že jsi to vyřizoval přes soukromý telefon a ne služební, bo jinak bych tě musel napráskat 8)

Zaměstnavatel by ti měl asi přidat víc práce, kdy máš ještě v pracovní době čas řešit nějaký přiblblý televizní program :shock:

 

Soudruhu proletáři, laskavě se uklidni a vidím, že je Ti opravdu smutno po těch STBáckých praktikách, že? Nemusíš se vůbec bát, protože jsem pochopitelně volal ze svého soukromého telefonu. Navíc v práci během pracovní doby a jinak nesmíme mít telefony u sebe a po tom co dělám ve své zákonné pracovní přestávce je Ti s odpuštěním opravdu velké nic nebo přímo h.vno!

 

Takového STBáka se ještě budu ptát co mohu dělat ve svém volnu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Uprimě je mi nějaká markiza fuk,stejně nevěřim že mela nejakou sledovanost.Doufam že tou nahradou nemysli tu Internacionalni verzi,ktera je prakticky nesledovatelná.Je to jeste větší žumpa než ten JOJ Family,ktery jsem si po shlednutí programu,ani nenaladil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

No, me by zrovna zase Markiza int. moc nevadila. Popravde obcas kouknu na Markize na zpravy a manzelka kouka na nejake dva puvodni serialy. Zbytek poradu, hlavne zahranicni, mam vetsinou na ceskych programech, krom toho na ne stejne nejak nekoukam. Krome toho me nejak posledni dobou telka obecne nebere...Ale jak obcas rad rikam, kolik tresni, tolik visni. Kazdy ma jiny vkus a ja mu ho neberu. Ale docela by me taky zajimalo, co si predstavit pod terminem "plnohodnotna nahrada".....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...