Přejít na obsah

Zvýšenie pre starých klientov od apríla UPC Slovensko


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník ritchi

Šmejd particka skusa ako daleko moze zajst.Po pretrase v mediach stiahne chvost.Smutne na tom je,ze sa to zaobide len strohym konstatovanim operatora o naprave pri pochybeni z jeho strany a ospravedlnenim sa.Kde je Tel.urad respektíve SOI...alebo sa na tomto podvode podielaju spolocne pod heslom ruka ruku myje?

 

Desiatky oklamaných zákazníkov z Bratislavy: Za internet máme platiť o 100 % viac!

 

https://www.cas.sk/clanok/519284/desiat ... -100-viac/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník

Bohužiaľ, otvorila som Váš list až 1.4., aby som sa dozvedela zároveň, že mám poslať list s vlastnoručným podpisom, teda poštou, ktorým vypoviem vaše služby. Práve som sa chystala overiť si v zmluve, kedy mi končí viazanosť, viem, že to má byť niekedy v lete a mala som v pláne sa s Vamirozlúčiť a dať prednosť inému, dôveryhodnejšiemu poskytovateľovi služieb, ktorý ma na začiatku neoklame, že viazanosť bude trvať presne 2 roky a do jej ukončenia sa nebude navyšovať platba. Teraz zisťujem, že si jednoducho predĺžite viazanosť, zrejme sa spoliehate na to, že zákazník nebude mať chuť narýchlo (list má datovanie 21. 2. 2017) zháňať poskytovateľa. Mne sa Váš postup nezdá čestný a zaváňa vydieraním zákazníka a tlačením do kúta! Okrem toho nanucijete zákazníkom službu, o ktorú nestoja - teda, možnosť mať cez UPC pevnú linku a za túto možnosť si nechávate zaplatiť, aj keď zákazník službu odmieta. Programový balík je úplne nanič, samé komerčné TV s nepozerateľnými programami, na ktorých prevládajú aj tak reklamy. Áno, je moja chyba, že som Váš list hneď neotvorila, ale takýto podraz mi naozaj nenapadol. Teraz si už dám pozor a včas vaše služby vypovoem. Ale predtým sa obrátim na NR SR, aby mi páni poslanci poradili, ako sa brániť pred takýmito podnikateľmi, ktorým sa správne hovorí ŠMEJDI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kayman

Toto môže spraviť ktorýkoľvek poskytovateľ služieb s viazanosťou. Zmena podmienok zo strany poskytovateľa môže nastať no vtedy má zákazník možnosť zrušiť službu aj počas viazanosti bez pokuty.

Dokonca aj tú pokutu majú teraz dosť nižšiu ako som mal predtým u iných poskytovateľov (aj keď to bolo dávnejšie). Doplatenie akciovej ceny vo viazanosti na štandardnú (okolo 4€/mesiac?). Takže teraz Vám beží prvý mesiac novej viazanosti takže aj pokuta za zrušenie bude malá.

 

Som zvedavý, kto v NR SR sa Vám bude venovať :). Mňa ani do bankomatu nepustili lebo bol vnútri budovy.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...