Přejít na obsah

Zmizí z nabídek českých operátorů i televize Plus


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník notizia
A na co UPC čeká?Snad si nemyslí,že se na to někdo v ČR dívá.

Programy skupiny JOJ i Markízy jsou stejně nesledovatelné....

Ušetřený prostor ať zaplní HD verzí současných SD programů.

 

Hold,plebs ma hlavu v smutku,ze pride o svoje farmy a podobne "chutovky" s ich jednoduchymi protagonistami spolu s reklamami prerusovanymi reprízami repriz.

 

Netrep tu dve na tri a pozeraj sa radšej na tie totálne capiny čo sa vysielajú na Nove! Prajem úžasne zážitky pri pozeraní českých „Manželek", "Ostrova" a podobne. Ja viem, že teraz veľmi ťažko znášaš to, že sa majú na Slovensku odpájať všetky stanice Novy aj keď sa na to napokon nedá celkovo vôbec pozerať.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
A na co UPC čeká?Snad si nemyslí,že se na to někdo v ČR dívá.

Programy skupiny JOJ i Markízy jsou stejně nesledovatelné....

Ušetřený prostor ať zaplní HD verzí současných SD programů.

 

Uklidni se laskavě, hlavně že jsou sledovatelné Novy a ty totální capiny co se tam vysílají!!! Kdyby tento komerční šrot vyřadily, tak by jsi tam měl hned hromadu ušetřeného prostoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
A na co UPC čeká?Snad si nemyslí,že se na to někdo v ČR dívá.

Programy skupiny JOJ i Markízy jsou stejně nesledovatelné....

Ušetřený prostor ať zaplní HD verzí současných SD programů.

 

To by jsi se divil kolik lidí v našem regionu sleduje všechny slovenské stanice a kolikrát ještě vice jak ty české s trapným českým humorem a dost často i vkusem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
Velcí hráči jako UPC nebo O2 Czech Republic jsou v souvislosti s vyjádřením ohledně případného vyřazení programů opatrní.

Slovenská televizní skupina JOJ dále tlačí na vyřazení svých programů z nabídek českých operátorů. Po jejím hlavním kanálu, tedy samotné TV JOJ, by nyní měly z nabídek tuzemských hráčů zmizet i tematické klony Plus a Wau. Vyplsportovní kanývá to z informací, které má k dispozici web Digitální rádio. Vyřazení stanic už například oficiálně potvrdil chomutovský IP operátor Grape SC. 

 

 

http://www.rozhlas.cz/digital/televize/ ... a--1700445

 

Tvoje starosti a Babišovy peníze bych chtěl mít. Pokud mi UPC nevyřadí sportovní kanály ČT sport HD, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD, Nova Sport 2 HD, Eurosport HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Eurosport 2 HD,Sport1 HD, Sport1 HD, Sport2 HD, Sport2 HD, Sport5, Sport5Arena Sport 1 HD Arena Sport 1 HDArena Sport 2 Arena Sport 2Extreme Sports Extreme SportsGolf Channel HD Golf Channel HD

tak to jsem v klidu

 

 

Já bych chtěl mít zase tvé starosti. Zase někomu vnucuješ ty své názory jak posledně, co jsi se navíc choval vulgárně a jak totální hulvát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia
Přesně tak, jeden by řval kvůli sportu, jiný kvůli dokumentu, další kvůli dechovce. A mně by se třeba nelíbilo, kdyby z nabídky UPC zmizely všechny slovenské kanály, jak tady někdo UPC radil. Slovenštinu mám ráda. Jasně, jsou tam i "hovadiny" (jako i na dalších x stanicích), ale občas i něco zajímavého a je fajn mít možnost si to pustit - aspoň v té "international" verzi. I když mi teda vadí, že JOJ Cinema dabuje v češtině.

Jo, a mimochodem - telenovely se tam nikde nedávají. :-)

 

 

Přesně jak píšeš a plně s tebou souhlasím. Mě osobně také vadí to, že na JOJ Cinema jsou všechny filmy jen v češtině aj když k nim existuje slovenský dabing, co již někdy šel na slovenské Jojce nebo jiné slovenské stanici. Vůbec nejhorší a totálně ubohé je dabovat slovenské filmy atd. ze slovenčiny do češtiny!!! To že Češi z Čech nerozumí slovenštině ještě neznamená to, že slovenčině nerozumí Moraváci se Slezany z Moravy a Slezska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar
A na co UPC čeká?Snad si nemyslí,že se na to někdo v ČR dívá.

Programy skupiny JOJ i Markízy jsou stejně nesledovatelné....

Ušetřený prostor ať zaplní HD verzí současných SD programů.

 

To by jsi se divil kolik lidí v našem regionu sleduje všechny slovenské stanice a kolikrát ještě vice jak ty české s trapným českým humorem a dost často i vkusem.

 

Tato statistika je zalozena na nejakem pruzkumu? Kde si to lze overit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar
Přesně tak, jeden by řval kvůli sportu, jiný kvůli dokumentu, další kvůli dechovce. A mně by se třeba nelíbilo, kdyby z nabídky UPC zmizely všechny slovenské kanály, jak tady někdo UPC radil. Slovenštinu mám ráda. Jasně, jsou tam i "hovadiny" (jako i na dalších x stanicích), ale občas i něco zajímavého a je fajn mít možnost si to pustit - aspoň v té "international" verzi. I když mi teda vadí, že JOJ Cinema dabuje v češtině.

Jo, a mimochodem - telenovely se tam nikde nedávají. :-)

 

 

Přesně jak píšeš a plně s tebou souhlasím. Mě osobně také vadí to, že na JOJ Cinema jsou všechny filmy jen v češtině aj když k nim existuje slovenský dabing, co již někdy šel na slovenské Jojce nebo jiné slovenské stanici. Vůbec nejhorší a totálně ubohé je dabovat slovenské filmy atd. ze slovenčiny do češtiny!!! To že Češi z Čech nerozumí slovenštině ještě neznamená to, že slovenčině nerozumí Moraváci se Slezany z Moravy a Slezska.

 

Pokud ale existuje cesky dabing, ma smysl davat porad se slovenskym? Souhlasim, ze predabovavat slovencinu je ponekud zvlastni, minimalne pro me, ale je to rozhodnuti vlastnika stanice. A myslim, ze ma k dispozici presnejsi informace o poptavce ze strany divaku nez tady na foru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

hlavsar

 

"Pokud ale existuje cesky dabing, ma smysl davat porad se slovenskym?"

 

Absolutně nesouhlasím, proč by se mě film vysílat zásadně jen s českým dabingem jen kvůli tomu, že existuje ten český současně ke slovenskému?! Za další je k tomu např. i následující důvod. Je to vlastně slovenský kanál, který není určen jen pro Českou republiku ale i pro Slovensko, kde se také šíří a to u většiny operátorů pro Slovensko. Kdo je omezený a nerozumí slovensky, tak požaduje vysílání skrytých titulků v češtině a nebo ať se dívá na jiné stanice!

 

"predabovavat slovencinu je ponekud zvlastni"

 

Předabovávat slovenčinu není poněkud zvláštní ale přímo ubohé a je to opravdu projev ubohosti a omezenosti hlavně českého národa (Čechů z Čech).

 

Nakonec je v České republice slovenská národnost jedna z těch nejpočetnějších národnostních menšin a tak by se mělo myslet i na Slováky žijící v České republice. Pro Větnamce žijící v České republice také UPC šíří balíček Asia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...