Přejít na obsah

TV start k internetu zdarma


Farkpoint

Doporučené příspěvky

Neřešme cenu.

Řešme fakt, že řeknou, že za částku x korun budeš mít určité kanály(http://www.upc.cz/snippets/programy/digimini_all). A nějaký kanál prostě chybí.

Takže vlastně neposkytují to, za co platíš. A je jedno jakou cenu.

Pokud je takový problém tu Primu Max (SD) pustit do DVB-C, tak ju mají vymazat z toho seznamu. A je po ptákách.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že při sestavování nabídky Start, došlo k chybě. Osobně využívám nabídku Komfort+ a u programů jako je ČT1, ČT2, Nova, Prima apod. mám možnost volby v jakém rozlišení si ho uložím. Ale když projíždím veškeré programy které bych za úplatu mohl mít, tak Prima Max je opravdu jenom v HD. Takže předpokládám, že když v nabídce Start jsou pouze programy SD, tak tam Prima Max HD logicky nemůže být.

Takže bych se obrátil na nějakou kompetentní osobu ať si to v té nabídce opraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Čas od času se v mnoha tématech řeší, proč jsou v DVB-C stále obě verze stanic, SD i HD, proč SD verze stanic zabírají místo. Pak přijde nějaký Zlaťák a rozčiluje se , že nemá k dispozici SD verzi stanice Prima Max.

Pokud oním tam myslí pouze seznam na výše připojeném odkazu na seznam ikonek, pak se omlouvám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vám fakt přijde normální, že někdo něco nabízí (nechá si za to platit), ale fakticky to neposkytuje?

Pokud to zabírá místo, tak to zruším a hlavně to nenabízím.

 

Já vím, že si tady melu pořád to svoje, ale mně to připadá zvláštní.

  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřešme cenu.

Řešme fakt, že řeknou, že za částku x korun budeš mít určité kanály(http://www.upc.cz/snippets/programy/digimini_all). A nějaký kanál prostě chybí.

Takže vlastně neposkytují to, za co platíš. A je jedno jakou cenu.

Pokud je takový problém tu Primu Max (SD) pustit do DVB-C, tak ju mají vymazat z toho seznamu. A je po ptákách.

Ale odkazujete na nabídku, která není šířena v DVB-C, ale DVB-T. Jestliže máte nabídku TV start a jsou Vám nějaké DVB-C kanály, tak je to nenárokovatelný bonus.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptám se blbě,kde je uvedeno, že nabídka je narozdíl od jiných nabídek šířena v DVB-T? Nikde v seznamu programů, ani v ceníku, to není.

Normálně mi kdysi na zákaznické lince nabídli internet za cenu x Kč a k němu automaticky televizi za cenu y Kč, s tím, že je to nejnižší verze normální kabelovky (= DVB-C). A pokud mám kabelový modem v TV, nepotřebuju žádný settop box.

Ale dobře, končím tuhle diskuzi. Už se tu motáme jak lejno pod splavem. :) Asi jsem já nějakej posunutej, když vám všem to připadá normální.

  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptám se blbě,kde je uvedeno, že nabídka je narozdíl od jiných nabídek šířena v DVB-T? Nikde v seznamu programů, ani v ceníku, to není.

Normálně mi kdysi na zákaznické lince nabídli internet za cenu x Kč a k němu automaticky televizi za cenu y Kč, s tím, že je to nejnižší verze normální kabelovky (= DVB-C). A pokud mám kabelový modem v TV, nepotřebuju žádný settop box.

Ale dobře, končím tuhle diskuzi. Už se tu motáme jak lejno pod splavem. :) Asi jsem já nějakej posunutej, když vám všem to připadá normální.

 

Jak jsem již uvedl výše, v mé situaci mě nějaká stanice Prima Max SD vůbec nezajímá a ze stanic které UPC nabízí ve dvojím rozlišení mám ve "favoritu" uloženy vždy jenom ty HD (logicky). Takže znovu opakuji, UPC v tom má tak trochu bo.del a dotyčnou stanici prostě nevysílá v žádné svoji nabídce a pokud to někdo chce řešit, tak by to neměl řešit na téhle diskuzi ale někde jinde! :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...