Přejít na obsah

Nastaveni dynamicke adresy automaticky z DHCP serveru


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Kolik je standardne dynamickych IP u Turbo 3M ?

1) u tarifu Turbo 3M jsou k dispozici dve dynamicke verejne IP adresy.

 

Hm, jenže já např. mám Turbo 3M a přesto mi to v sekci internet na muj.karneval.cz píše: "Můžete používat 1 dynamickou adresu".

 

PS - update: Tak už ne, už jsou tam dvě. :wink:

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Turbo 2000 umoznuje taky 2 dynamicky IP adresy ... ovsem k cemu to vsechno je, kdyz to pak nefunguje? Resi se to tu na nekolika mistech, ze pak nejdou otevrit nektery webovy stranky ... treba ja se pri pouziti dynamicke IP dokonce nedokazu pripojit k zadnemu irc serveru - se starou neverejnou statickou IP no problem.

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem Cisco, box VTV
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Aby se mohly nějaké vaše problémy zde vyřešit, je potřeba napsat sem nějaký identifikátor podle kterého by si Vás technici dohledali a mohli udělat případnou nápravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník

Po zavedeni dynamicky pridelovane adresy to jednou jde, podruhe uz ne. Kdyz si stezuju, vzdycky to na chvili nahodi a druhy den to uz nejde znovu. Zkusil jsem jim volat 3x a dodnes to nezprovoznili. Tohle vam pisu pres GPRS. Poohlednu se po jinem provozovateli, kteremu to opravdu funguje. Tohle neni telekomunikacni sluzba, ale jen kabaret.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mifr

Sakra, co zas potřeštěný Karneval dělá? Na mobil mi posílá otravné upomínky, do mailu otravuje abych si to a tohle...ach jo. Musí se to? Co tím já zákazník vůbec "získám"? :roll:

 

A co se stane když povelů z hora neuposlechnu a dál budu provozovat moji pevnou IP na původním nastavení? Stane se, že mi snad jednoho dne nepůjde net?

 

Omlouvám se za nijak závratný příspěvek, ale takové změny jsou prostě otravné a bodka. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co se stane když povelů z hora neuposlechnu a dál budu provozovat moji pevnou IP na původním nastavení? Stane se, že mi snad jednoho dne nepůjde net?

Je mozne ze stane, takze bud rad ze te na to Karneval upozornuje a nestezuj si. :wink:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 veřejnou pevnou si platím (a měl jsem k ní ještě 2 neveřejný) a teď si pořád platím 1 veřejnou pevnou, ale mám 2 veřejný pevný (neveřejnou žádnou).

 

Tak si tu 1 veřejnou pevnou zruš. Napiš e-mail na internet@karneval.cz a oni ti ji bez problémů zruší a nemusíš pak platit za třetí (zbytečnou) IP. Dvě veřejný bohatě stačí :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...