Přejít na obsah

nenacitani nektercyh webu, pomuze ale proxy


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Lidi, cim to muze byt?

 

Posledni dobou kdyz jdu na nejakou stranku (na stranky, ktere chodim velmi casto a vzdy fungovaly), tak najednou se nezobrazi. Pred tremi dny pcexpert.cz, dnes napr. macworld.co.uk.

 

Zajimave je, ze pokud si aktivuji proxy ze skoly, tak se stranky nactou???

 

Nevite kde je co spatne a jestli mam informovat o tom karneval? Mam neverejnou IP.

 

Thx, Bye Bubu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se tu o tom psalo v poslední době několikrát.

 

U mne taky, zadám nějakou www stránku a čekám. Někdy i několik sekund než se požadovaná stránka zobrazí.

 

Při stahování je však rychlost konstatní - mám 3 M a rychlost nekolísá.

Pingy mám taky solidní, ztrátovost paketů je 0.

 

IP adresu mám neveřejnou, ale dnes jsem si nastavil na veřejnou ( přidělovanou DHCP ) dle jiné diskuze na tomto serveru a je to bohužel pořád stejné.

 

Jednou se tu objevil TIP, aby nebyl vyplněn druhý - sekundární DNS server, ale ani to nepomohlo.

 

Dříve - v loňském roce se mi toto nikdy neprojevovalo. V práci na CDMA má stabilnější nabíhání jednotlivých WWW stránek. :?

 

PC jsem přeinstaloval a vše nastavil jak má být. A podle ohlasů zde v diskuzi je nás více, takže chyba je určitě na straně KARNEVALU.

 

Chyby na straně www stránek to taky nejsou, protože to jsou pokaždé jiné. Jeden den zlobí jedny a druhé nabíhají ryhle a druhý den je to zas obráceně.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tu delší dobu nebyl, asi kvůli tomu, jak mě Karneval se**... ehm :oops:

Tak tenhle problém mám taky a co jsem tak testoval rychlost na Karnevalu, tak mi rychlost kolísala od 3 do 1 Mbps... Asi za 10 minut to přešlo, měl jsem 5 Mbps a stránky se zobrazovaly bez čekání.

Ale poslední dobou se mi to stává často a vemi mě to přestává bavit...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
Návštěvník hh

No prave ted v posledni dobe zjistuju to same - obvykla doba sestaveni stranky 1 sec i vic. Ze by zacali uplanovat nakou drsnejsi agregaci nebo uz to ta linka fakt nestiha?? Nicmene je videt ze i kdyz nepouzivas proxy tak jakymsi zpusobem filtruji http pozadavky - mozna pozadavky na navazani spojeni. Pokud ma clovek pusteny stream napr nejake web radio tak to jede cely den bez vetsich vypadku. Hmm nebo ze by mel HTTP provoz nejnizsi prioritu v ramci QOS? No nevim ale neco by se s tim melo delat :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se na to vyprdl.

 

Protože bych si klidně tipnul, že mi napíší - že z jejich strany je VŠE v pořádku.

A defacto mají pravdu - pingy např. na www.seznam.cz do 20ms a pokud něco ztahuji tak rychlost je vyšší než 3M, takže si vlastně nemám nač stežovat.

 

I když je to možná chyba.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je to dnes s tim pripojenim kolisa to jak ceny pasovane ryze jak se rika tady u nas na severu jde to jako kdy sere a maluje to vsichi sedej misto v hospode u PC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týka, tech stránek na které se nemůžete dostat, je problém jak se tu nekde ve foru probíralo na straně provozovatele stranek. De o to, že karneval začal používat nové IP adresy které byly rezervované a některe servery ještě nemají přenastaveny rozsahy IP adres tak nas karnevalaky blokují.

 

Výřeší to asi čas nebo email providerovi stranek.

 

Jinak taky mám pocit, že zobrazování stránek je poněkud línější, včera sem byl u bráchy na ADSL a tam sem měl pocit že mu to chodí lépe.

 

Co se týká pingů, tak v Děčíně dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

Souhlas, pingy jakz-takz dobre, ale nacitani nekterych stranek katastrofa...taky jak kdy, mam pocit, jakoby slo vzdycky o docasne pretizeni linky, ktere se projevuje hlavne pres den, ted uz mi to lita zase hodne rychle...

Jinak ale na DSL pokazde namerim 5,1 Mbit...takze nevim cim to je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...