Přejít na obsah

Akce vyšší tarif na půl roku za +118 Kč - upozornění!


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník iNDYCZ

Download

rychlost: 7 123 kb/s (890,4 kB/s)

stáhnutí 1 MB: 1 s

stáhnutí 100 MB: 1 min 55 s

za 1 minutu: přenesete 52,2 MB

za 1 hodinu: přenesete 3 130,4 MB

 

Upload

rychlost: 494 kb/s (61,7 kB/s)

upload 1 MB: 17 s

upload 100 MB: 27 min 39 s

za 1 minutu: přenesete 3,6 MB

za 1 hodinu: přenesete 217,0 MB

 

Limit se opravdu vynuloval, obdobi zustalo stejne, takze odted mam 40GB/40GB, wow :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Download

rychlost: 7 123 kb/s (890,4 kB/s)

stáhnutí 1 MB: 1 s

stáhnutí 100 MB: 1 min 55 s

za 1 minutu: přenesete 52,2 MB

za 1 hodinu: přenesete 3 130,4 MB

 

Upload

rychlost: 494 kb/s (61,7 kB/s)

upload 1 MB: 17 s

upload 100 MB: 27 min 39 s

za 1 minutu: přenesete 3,6 MB

za 1 hodinu: přenesete 217,0 MB

 

Limit se opravdu vynuloval, obdobi zustalo stejne, takze odted mam 40GB/40GB, wow :-)

 

nemaj zajem se kvuli datovym limitum hadat s zakaznikama proto to vyresili podle me dost skvele :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle stavu v administraci se zdá, že mi navýšili limit o těch dokoupených a propadlých 10 GB. Sice mi ani nenapsali email, ale hlavně že tak. A buďte si jistí, že jim z těch draze zaplaceneých dat nenechám ani byte - hned běžím koupit další prázdná DVD! :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Takze mi dorazila smlouva, kterou podepisi a poslu obe kopie zpet. Vsechno sedi, az na ...

 

Dole ve smlouve tucnym pismem: "V pripade, ze zakaznik objednal sluzbu za zvyhodnenou cenu a jeji odber ukonci pred uplynutim minimalni doby, po kterou se zavazal ji uzivat, je povinen doplatit castku ve vysi rozdilu mezi zvyhodnenou cenou a cenou dle Ceniku sluzeb spolecnosti Karneval Media platneho v dobe podepsani smlouvy za celou dobu uzivani, a to vcetne pripojovaciho poplatku". :!:

 

Neni to tedy sice upis na rok, ale upis na dobu, kdy plati zvyhodnena cena sluzby, tato informace se lisi od informace, kterou jsem dostal od operatora Kontakt Centra, protoze ten mi rikal, ze neplati zadna omezeni, krome standardni 30 denni vypovedni lhuty. Prijde mi to jako logicka pojistka a nijak mi to zvlast nevadi, jen me mrzi, ze jsem to nevedel predem a operator Kontakt centra nerika uplnou pravdu (toto ovsem byla jedina vec, ve ktere se mylil). :roll:

 

Doufam, ze to jsou pro ostatni zajimave informace k teto akci 8)

 

Ale jinak jsem nadmiru spokojen, po tu dobu na 90% odebirat sluzbu budu, takze no problem :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC Karnevalu slušně zatápí... A mám tkovej dojem, že síť začíná rezignovat, ty úlety jsou čím dál horší...

Jak může UPC Karnevalu zatápět, když objekty, kde jsou přítomni oba provideři naráz (tak, aby si mohli konkurovat) spočítáš na prstech jedné ruky... :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak treba v Usti bys musel mit sakra velkou ruku, jedna se o tisice domacnosti a momentalne zatapi Karneval, protoze UPC tam nema internet vubec...;-)

Pokud UPC internet nenabízí, tak to není žádný internetový provider, čili prsty jedné ruky budou v pohodě stačit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...