Přejít na obsah

Jaký koax kabel pro UPC modem a přepěťovku?


Návštěvník Magic

Doporučené příspěvky

Návštěvník Magic

Zdravím všechny,

 

mám UPC internet a potřebuji koupit koax kabel (75 ohmu odpor, 2x stineny), který půjde z APC přepěťové ochrany do modemu. Ten, který byl dodán s UPC modemem použiji jako přívod do APC.

 

Pořídil jsem si APC po dřívějších zkušenostech, kdy mi to u jiného poskytovatele odpálilo modem a šlo dál přes router až do síťovky na desktopu.

 

Prosím o doporučení jaký koax nejlépe koupit. Je mi jasné, že není kabel jako kabel, tak se raději ptám. Model od UPC se mi přesně identifikovat na internetu nepodařilo a tuším, že má F konektory.

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Zdravím všechny,

 

mám UPC internet a potřebuji koupit koax kabel (75 ohmu odpor, 2x stineny), který půjde z APC přepěťové ochrany do modemu. Ten, který byl dodán s UPC modemem použiji jako přívod do APC.

 

Pořídil jsem si APC po dřívějších zkušenostech, kdy mi to u jiného poskytovatele odpálilo modem a šlo dál přes router až do síťovky na desktopu.

 

Prosím o doporučení jaký koax nejlépe koupit. Je mi jasné, že není kabel jako kabel, tak se raději ptám. Model od UPC se mi přesně identifikovat na internetu nepodařilo a tuším, že má F konektory.

 

Díky.

Strč tam obyčejnej galvanickej oddělovač a ne hnus jménem APC, kterej tak akorát vyhoří a s ním i celej byt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Taky jsem používal UPS od APC a když asi z 10 kousků po čase začal vycházet smrad, některý už jenom pískaly a nešly ani nahodit, tak to všechno letělo do koše. Kdysi dobrá firma, dneska obyčejnej levnej čínskej hnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...