Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Návštěvník jandik

Doporučené příspěvky

Návštěvník mipo
UPC to dovolí, ale internet půjde jen na jednom zařízení. V tomto případě na modemu (je třeba informovat UPC, aby tam službu převedli).

Proč půjde internet jen na jediném zařízení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Jaký je rozdíl mezi tím a jedním modemem, ke kterému jsou přes wifi současně připojeny tři počítače a každý surfuje na jiných stránkách? Možná, že jsem lama, ale v mých představách je net stále jen jeden a v něm jen mnoho různých stránek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, si lama. Každý ze dvou počítačů, pokud by byly připojeny každý ke svému modemu, by mohl dosáhnout plné rychlosti tarifu, tedy celkem dvojnásobek tarifu. Pokud bude modem jenom jeden, tak se o rychlost musí podělit. Prostě nemůžeš chtít dvě připojení za cenu jednoho, respektive pokud chceš dvě připojení tak si zaplať dvě připojení.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo
Ano, si lama. Každý ze dvou počítačů, pokud by byly připojeny každý ke svému modemu, by mohl dosáhnout plné rychlosti tarifu, tedy celkem dvojnásobek tarifu. Pokud bude modem jenom jeden, tak se o rychlost musí podělit. Prostě nemůžeš chtít dvě připojení za cenu jednoho, respektive pokud chceš dvě připojení tak si zaplať dvě připojení.

Díky za vysvětlení, zase jsem o něco chytřejší. Jedno připojení mi tedy stačí. Nejsem pařan ani stahovač, takže mi rychlost, kterou mám stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...