Přejít na obsah

Prístup na fórum cez HTTPS


Návštěvník potox

Doporučené příspěvky

Návštěvník murder

"Jen 140 czk" není "jen" pro někoho kdo to má jako nevýdělečnou činnost, ber to tak, že veškeré náklady platí ze své kapsy, místo těch peněz mohl jít někam na pivo, mohl je věnovat rodině. Ono to totiž není JEN těch 140czk. Ale pokud je to pro tebe "jen" tak je jistě rád poskytneš provozovateli tohoto, nebo jakéhokoliv jiného webu...

Tohle mě dovede vždy hnout žlučí, když někdo hází ciframi, co nejdou z jeho kapsy, ale jakmile by se někde na začalo mluvit o zpoplatnění přístupu, tak ten samý bude jako první křičet "on nás chce okrádat a chce na nás vydělávat".

Takže vážení, jsme zde jen na návštěvě, nikdo nás tady nedrží, můžeme majiteli pouze poradit dobrou radou, ale v žádném případě nás nic neopravňuje "diktovat" jakékoliv podmínky. Situace spěje k webům s přihlašovacím formulářem na https, ale nebude to podmínka pro ty weby, pouze se budou v prohlížeči zobrazovat s upozorněním "nezabezpečený web" což u diskuzního fóra ničemu nevadí... (pokud někdo na takovémto webu používá stejné heslo, jako do svého bankovnictví, je to hloupost pouze onoho uživatele...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohl jít někam na pivo, mohl je věnovat rodině
to by teda byla kvalitní investice :lol:
Ale pokud je to pro tebe "jen" tak je jistě rád poskytneš provozovateli tohoto, nebo jakéhokoliv jiného webu...
proč bych někomu něco poskytoval, když já provozovatel nejsem? :lol:

 

já jenom konstatuju, že nemít v roce 2016 na webu https je úlet, ale jestli to tady bude nebo nebude, to neni moje vizitka - na svejch taky neziskovejch webech mám tyhle věci v pořádku

 

a ano, je to jenom kolem 140 korun, protože dřív vyšel nejlevnější certifikát i s příplatkovou službou ročně na 600 a to při objednávce na 3 roky, tedy bylo třeba vysolit 1800

 

jak to tak čtu, tak na tebe asi stejně nemá smysl reagovat, ale když už sem to napsal, tak to i odešlu :D

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...