Přejít na obsah

Propojení více TV


Návštěvník alla

Doporučené příspěvky

Návštěvník alla
před 7 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

U VF není problém si pronajmout jenom CA modul s kartou a ten vložit do TV a sledovat přímo. Pořád lepší, než nějaké zasekávající se a nekvalitní internetové nesmysly.

Takže do každé TV stačí vrazit ten modul s kartou a pojedou mi tam všechny programy, co máme zaplacené, jen nepůjde to zpětné shlédnutí. Je to tak? Nám totiž říkal něco jeden technik, že stačí ty TV připojit jen ethernetovým kabelem do zdi s tím, že v hlavním rozvaděči jsou propojeny přes switch, ale to se přiznám, že jsem moc nepobrala a hlavně to ani nefunguje 🙂 A nahrávání pořadů děláte přes funkcionalitu samotné TV, to asi s UPC nemá nic společného, nebo se pletu? Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se kdysi navnadil na aplikace v Panasonicu. Paráda, přehrávalo to, YouTube (sice toho, kdo to programoval, bych nakopal), ale bylo to v TV. Časem zmizla jedna aplikace, pak další, pak skončila podpora YT. Nakonec jsem to vyřešil prťavým stickem Evolveo s Androidem do HDMI za litr a zas byl nějaký rok klid. Evolveo dosloužilo, aktualizace stejně jako u většiny těch čínských udělátek nefungovala a tak tam byl stále Android v. 4.4, kde spousty APK už nejelo, nebo blbě. Teď jsem to vyřešil tím Xiaomi Stickem zase do HDMI (aktualizace fungují) a vypadá to, že nějaký rok by mohl být zase klid. Tolik ke smart TV.

Upraveno před 3 hodinami uživatelem cvancara

Ahoj

Xiaomi Stick jsem mel taky , ale nebyl jsem do nej schopen dostat appku Horizon , protoze je to Android TV. tobe to funguje ?

 

Upraveno uživatelem kotasek
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal bilý
  • brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...