Přejít na obsah

Propojení více TV


Návštěvník alla

Doporučené příspěvky

Návštěvník alla

Dobrý den,

chceme mít v domě 4 TV, a to i v různých patrech. U jedné TV máme Mediabox a modem, tu máme jako hlavní TV. Jak máme postupovat, pokud chceme i zbylé 3 TV s funkcí zpětného shlédnutí? Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, flacek napsal:

Po pravde toto jsem resil taky, pak jsem se na Vodafone vykaslal a poridil (nebudu delat reklamu) internetovou televizi. Na 4 tv to vychazi v zakladnim balicku na 200,- (nam zakladni staci) a funguje to teda zatim spolehliveji nez ten strasny Kaon.

Jen musí být všechny TV "Smart" aby se v nich daly nainstalovat patřičné APP ...

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se kdysi navnadil na aplikace v Panasonicu. Paráda, přehrávalo to, YouTube (sice toho, kdo to programoval, bych nakopal), ale bylo to v TV. Časem zmizla jedna aplikace, pak další, pak skončila podpora YT. Nakonec jsem to vyřešil prťavým stickem Evolveo s Androidem do HDMI za litr a zas byl nějaký rok klid. Evolveo dosloužilo, aktualizace stejně jako u většiny těch čínských udělátek nefungovala a tak tam byl stále Android v. 4.4, kde spousty APK už nejelo, nebo blbě. Teď jsem to vyřešil tím Xiaomi Stickem zase do HDMI (aktualizace fungují) a vypadá to, že nějaký rok by mohl být zase klid. Tolik ke smart TV.

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...