Přejít na obsah

Zdražení kabelové TV od 29.8.2016


pol241

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
Návštěvník Jana014

Dobrý den,

 

chtěla bych poprosit o radu.

Skončila mi věrnostní sleva na 12 měsíců, kterou mi cca 10 let automaticky prodlužovali.

Měla jsem nabídku Standard. Najednou mi přišla faktura na 607 Kč místo běžných 304 Kč. Pominu to, že by mě třeba mohli upozornit ve vyučtování nebo mailem.

Když jsem volala na zákaznické centrum, paní mi řekla, že tuto nabídku ruší a nabídla mi

Horizon Konfort + za 499 Kč

nebo Horizon Klasik + za 299 Kč + balíček SPORT za 99 Kč, což je nárust o cca 100 Kč /balíček SPORT MINI nepokryje mé sportovní vášně/,

nebo výpověď s měsíční výpovědní lhůtou.

Uvažuji vážně o výpovědi.

Moje otázka je, zda je možné získat na cca 300 Kč kompletní sport , myslím nějakým dohadováním přes retenční oddělení, nebo už skutečně nabízejí jen dle ceníkových služeb.

 

Díky moc za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jana014

Zdravím Vás,

škoda, že jsem si Váš příspěvek nestihla přečíst hned poté, co jste ho poslal.

Neuvědomila jsem si, že cena 299 Kč je včetně pronájmu zařízení. Já mám vlastní moduly. Pak by to s balíčkem sport bylo skutečně tak jak píšete.

Sice bych přišla o pár programů, které jsou nabízeny jako volitelné v rámci této nabídky, ty bych oželelela.

Bohužel sotva jsem dorazila domů z práce, volal mi človíček z UPC a nabízel a nabízel nejrůznější kombinace. Byl docela sympatický, na jeho chování si nemohu v nejmenším stěžovat. Po nejrůznějších přednáškách s stávajících STB, možnostech nahrávání, zpětného přehrávání, možnosti videotéky atd.atd...jsem ho svými technickými argumenty přesvědčila, že mi stávájící stav 2 TV s 2 moduly plně vyhovuje, a že nechci ani nový modem, ani nový STB ani žádnou další službu. Tak človíček znovu počítal a nakonec jsme se domluvili na ceně 412 Kč včetně paušálu 60 Kč za telefon, což znamená 352 Kč za TV, což je nárust o 48 Kč. Bude prý to celá nabídka včetně několika nových filmových programů, které v nbídce Standard nebyly, což pro mě není nic co bych musela mít. Bohužel uvázek je na 2 roky !!!

 

Ja to zde celé takto zmiňuji hlavně z toho důvodů, aby si ostatní dali pozor, protože toto mé opomenutí, že mi končí 12-měsíční sleva se mi docela prodraží.

Každý rok jsem poctivě volala, zda mi bude sleva i nadále prodloužena. Loni mi řekli,a že sleva nabíhá automaticky, že není potřeba volat. Tak jsem nezavolala, a to byla chyba.

O zrušení slevy jsem se dověděla z vyúčtování 7.12. Moje vyučtování je vždy od 1. dne v měsíci. Kdybych chtěla dát výpověď, začne běžet od 1. následujícího měsíce - to znamená zaplatit plnou cenu 2x.

Teď mi aktivuji nabídku na které jsme se domluvili, sám pracovník UPC není schopen zjistit, kdy sleva naběhne - budu tedy muset za toto přehlédnutí zaplatit buď celý měsíc, popř. 1/2 měsíce plné ceny.

 

Je to smutné, jak tyto služby fungují - je jedno jestli to je UPC, mobilní oprátoři, banky...

Co by se stalo, kdyby mi ve vyučtování poslali upozornění, že ruší mou nabídku. Tato velká firma si takto příjde na cca 300 Kč, ale kde je etika, spokojený klient,...

Toto dneska nikoho nezajímá, je to smutné, ale taková je doba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úvazek na 2 roky se týká firemních tarifů, běžnej user má věrnostní slevu a 1 rok.

to není pravda, mám již po druhé za sebou slevu na 2 roky, přičemž v prvním období ji porušilo samo UPC zvýšením ceny

jedná se o retenční nabídku kompenzovanou zajímavější slevou

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...