Přejít na obsah

Nová rychlost inetu a změna cen.


Návštěvník Rapacouch

Doporučené příspěvky

Návštěvník Bucky Kid

S tím plíživým zdražováním to sice při pohledu na pár posledních změn může budit takovej dojem ale v dlouhodobým měřítku je to právě naopak, když jsem začínal u UPC před 7 rokama měl jsem 10/1 za 300 a to ještě v nějaké akci byla nejlepší cena za kterou se u nich dal internetovej tarif splašit, aktuálně 30/3 za 253 standardní cena, sice bez pronájmu modemu ale i tak to žádnej cenovej masakr fakt není.

 

Sent from my phone by Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník computerboy

JirkaH: Kolik teď platíš za 30MB?

 

Bucky Kid: No nevím, když si vezmeš, že před pár dny nabízeli 100MB za 299 Kč včetně modemu pro nové zákazníky. To se skoro vyplatilo zrušit 30MB a stát se novým zákazníkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já začínal na 250ti a kdybych se "nebránil" tak jsem už na pěti stovkách, podotýkám během necelých tří let

ceny zvyšují minimálně jednou ročně, i přesto, že jsem měl smlouvu na dobu určitou v rámci retence, mohl jsem akorát nesouhlasit s podmínkami anebo je přijmout, i ČTÚ mě s tím poslalo někam, takže jediné co na ně platí je vždy ke konci období jim poslat výpověď. pokud si UPC myslí, že se takto buduje zákaznický vztah, mají to mít.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já začínal na 250ti a kdybych se "nebránil" tak jsem už na pěti stovkách, podotýkám během necelých tří let

ceny zvyšují minimálně jednou ročně, i přesto, že jsem měl smlouvu na dobu určitou v rámci retence, mohl jsem akorát nesouhlasit s podmínkami anebo je přijmout, i ČTÚ mě s tím poslalo někam, takže jediné co na ně platí je vždy ke konci období jim poslat výpověď. pokud si UPC myslí, že se takto buduje zákaznický vztah, mají to mít.

 

A to jakože jim každý rok posíláš výpověď a oni se pokaždé vyděsí, řeknou si "to je ten slavný retron, který to....., no to právě nevíme co" a hned ti pošlou novou smlouvu o 500levnější :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...