Přejít na obsah

Nová rychlost inetu a změna cen.


Návštěvník Rapacouch

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA
Modem Compal jsem měl (viz moje vlákno a stížnost), rychlost 400Mbits zní super, ale 40 Mbits upload je furt bída :(

No bída, jak se to vezme. Pro většinu userů v republice je těch 40Mbps strop pokud jde o download a o takovým uploadu se jim může tak leda zdát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to se zvýšením rychlosti u stávajících zákazníků internetu 300/30 na těch 400/40?

V ceníku je napsané, že to platí pouze ve vybraných lokalitách a pro nové zákazníky (nové koncové místo).

Jaká je realita? Nevolal někdo na infolinku? Zajímalo by mě to, no. Modem mám Technicolor.

 

V jednom článku jsem se dočetl, že rychlost mají zvyšovat automaticky. Naději tomu moc nedávám, ale bylo by to fajn. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukradeno z FB: Pro rychlost 400 Mb/s je potřeba vyměnit zařízení za nejnovější modem Compal. Rádi Vám modem vyměníme a rychlost aktivujeme. Pošlete mi prosím do přímé zprávy číslo Vaší smlouvy. David - UPC Facebook tým

To se mi líbí · Odpovědět · Včera v 17:19

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě spíš v ceníku internetu zarazil sloupeček s názvem "Minimální zaručená úroveň kvality" a pod tím rychlosti poloviční až třetinové.

Toho jsem si v předešlých cenících nevšiml, že by příprava UPC na "agregaci"??

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by spíš zajímalo jestli se budou i stavající zákazníci převádět na nový dražší ceník... pokud se těm co mají 300Mb/s rychlost automaticky nezvýší, tak by se dalo předpokládat, že ne... ale zas pokud někdo požádá o zvýšení rychlosti nehodí ho i do aktuálního ceníku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...