Přejít na obsah

Rušení appky Horizon?


Návštěvník Haluskaaa

Doporučené příspěvky

Návštěvník Haluskaaa

Zdravím,

trošku mě irituje rušení appky na Horizon. Je hrozně pěkný, že všechny směřujete na web, ale Widle a Chrome si prostě neporadí se 144 Hz monitorama připojenýma přes DVI (nejspíš je to kvůli snaze zabránit nahrávání pořadů, což stejně jde). Pokud nastavím monitor na 60 Hz, tak to vše běží krásně, ale rád hraju nějaký ty nenáročný hry, krásně plynule na 144 Hz monitoru a 144 fps+ a u toho koukám na druhým, 60 Hz monitoru na hovna v TV. Což je s webovou aplikací nemožné. Máte pro to nějaké řešení?
Video pro představu: 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Martin76-2

Aplikace funguje dobře, kdežto horizon.tv na webovém prohlížeči je katastrofa, obraz se trhá, není plynulý a nedá se na to dívat. Zkoušeno na Edge, Chrome, Opera. Vodafone měl dost času, aby přišel s novou aplikací !!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Různé verze Win 10 (od stable po nejnovější insider verze) + Firefox (opět různé x64 bitové verze se zapnutou HW akcelerací), IE 10-12, Chrome a Edge (různé verze, chromium jádro) a vše OK. Hlavně na NTB ASUS ROG GL703GS, MSI GP70 2PE Leopard (ať interní Intel grafika, tak dedikovaná GForce), Dell Latitude 7490. Na všem (když nění výpadek) běží plynule. Ano, občas přehrávání videa spadne, ale trhání apod. v drtivé většině případů nepozoruji (tedy spíše přítelkyně na tom Dellu, já moc na Tv nekoukám, spíše případně něco testuji, ale věnuji tomu třeba jen půl hodiny na dané konfiguraci).

Nejčastěji mým hlavním prohlížečem, který používám je Firefox x64 v stable verzi nebo beta/RC, kde mám dost rozšíření od NoScript, uBlock Origin, Greasemonkey ... Dost funkcí rozšiřující bezpečnost, abych mohl odchytávat nové vzorky malware, takže zprovoznit velkou spoustu věcí je o hodně klikání a dodatečném nastavování.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zka

Zásadní je, jestli browser podporuje  Widevine API.  Na zobrazování videa s WWW HorizonGO je jeho podpora nezbytná

To jestli to konkretní browser na konkretním systému jej zobrazí zjistíte třebas na této test stránce:

https://bitmovin.com/demos/drm

Na Linuxu mě třebas aktuálně funguje s google-chrome-beta-87.0.4280.47

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Haluskaaa
V 8. 11. 2020 v 8:32, Luk1to napsal:

144Hz funguje bez problému, blbosti řešit pomoci dual-link dvi, když to lze zapojit pomoci displayportu...

Nejspíše bude problém mezi klávesnici a židlí 😆

spacer.png

1920 × 1080 bodů (Full HD) při 120 Hz (teoreticky i 144 Hz, ale spolehlivější je DisplayPort 

 

Ty klávesnice a židle, pověz mi víc o tom, jak do DP připojím Asus VG278HE, když nemá DP a 144 Hz protáhne jen přes DVI? 😄Chce to trošku přemýšlet, než vyzvracíš nějakou blbost. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...