Přejít na obsah

Vysílání tohoto programu si musíte objednat


Návštěvník lucia

Doporučené příspěvky

Návštěvník lucia

Zdravím,

zajímá mě, jestli jsme jediní, kdo má tento problém nebo se najdou i další. Pár dní zpátky jsem si všimla, že nám nejede Nova HD a dneska jsem náhodou zjistila, že nejede ŽÁDNÝ program ze základní nabídky UPC?

To jako kde jsme? A není to poprvé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lucia

Ještě vyzkouším podle stránek vytáhnout tu kartu, ale nějak se mi to nedaří, nemáte nějaký tip?

 

Jinak se omlouvám za dezinformaci, ale nejede žádný program společnosti Nova v HD, Prima Cool HD, CS Film..., takže problém asi nebude v signálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník murder
Zdravím....

To jako kde jsme? A není to poprvé.

 

To jsou, ale zloduši, jak si to jen můžou dovolit?!

A teď vážně určitě bych s nefunkční službou vypisoval po fórech, je to přeci rychlejší než vzít telefon a zavolat poskytovateli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

zajímá mě, jestli jsme jediní, kdo má tento problém nebo se najdou i další. Pár dní zpátky jsem si všimla, že nám nejede Nova HD a dneska jsem náhodou zjistila, že nejede ŽÁDNÝ program ze základní nabídky UPC?

To jako kde jsme? A není to poprvé.

Používáte STB každý den? Na začátku měsíce se vždy posílá předplatné na aktuální měsíc. Pokud není STB mezi 1.-7. dnem v měsíci musí se nechat STB déle zapnutý na nějakém zakódovaném kanále(mě se osvěčil FANDA HD). Předplatné by se mělo načíst do cca 20 minut

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

zajímá mě, jestli jsme jediní, kdo má tento problém nebo se najdou i další. Pár dní zpátky jsem si všimla, že nám nejede Nova HD a dneska jsem náhodou zjistila, že nejede ŽÁDNÝ program ze základní nabídky UPC?

To jako kde jsme? A není to poprvé.

Pořád nějak nechápu jak souvisí tvůj "nářek" s titulkem tvého příspěvku :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...