Přejít na obsah

UPC umožní sledování pořadů 7 dní zpětně


Pavel m

Doporučené příspěvky

Oficiální info ke zpětnému zhlédnutí:

 

http://www.rozhlas.cz/digital/televize/ ... y--1667033

Uz tady probehla informace ze fukce Replay bude na cihle az pristi rok,ještě ani nezačalo slíbené testování, tak nevim proč mluvčí upc vykládá takové hovadiny,že to bude ještě tento měsíc.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení zákazníci,

aktuálně registrujeme problémy se službou zpětného zhlédnutí, včetně TV Archivu.

O průběhu výpadku vás budu informovat v tomto postu.

Omlouvám se za případné komplikace.

David - UPC

 

 

Odesláno z mého Lenovo S860 pomocí Tapatalk

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MAO

několik restartů setopboxu, routeru...sepsání problému přes myupc...a nakonec jsem objevil toto forum...takže čtu, že to není jenom u mne...proměřil jsem internet 100+ , který má nyní 15-19/10...co dodat...snad jenom to, že funkci zpětného zhlédnutí dost intenzivně využíváme a to cca již min 3.měsíce co jsme doplnili nový setopbox, ale teď se na to nedá dívat zvuk/obraz je zcela nesynchronizovaný, resp. míchá se několik časů záznamu pořadu do sebe u některých programů zpětné zhlédnutí nefunguje vůbec...jen tak dál a asi už mne konečně UPC donutí :diky k tomu, že po několika letech zkoušek mých nervů s jejich zařízeními uteču ke konkurenci, která konečně dotáhla kabely do baráku.... :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TV průvodce procházím teď podrobněji a zjistil jsem (stejně jako mnoho dalších klientů), že např. Kriminálka Anděl (NOVA) a Ohnivý kuře (PRIMA) či Ďáblova lest (ČT1) nemají symbol zpětného shlédnutí, ale následující pořady cca po 21:40 již ano. Všechny tyto "neopakovatelné" pořady jsou ve stejnou dobu. Výpadek, který bude napraven?

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA
  • Střední Čechy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...