Přejít na obsah

UPC umožní sledování pořadů 7 dní zpětně


Pavel m

Doporučené příspěvky

Jo tomu rozumím, dnes jsem si ručně stahl update na HD mediabox a jde to....ale jdou vám někomu Aplikace? Mě to psalo, že nejsou momentálně dostupné....díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník warman

Zpětné zhlédnutí funguje, u některých programů to není aktivní.

Aplikace - je jich tam zatím pár (cca 20), je tam 3s spoždění oproti kliknutí ovladačem, ale nevypadá to, že by to bylo kvůli špatnému výkonu, snad to zlepší v další verzi.

Je tam poker, deezer,... nějaké noviny, google maps,... Snad tam přibude hbo go, to by bylo super :-)

 

jedná se o ten "malej" hd media box.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte prosím dostupnoé zpětné shlédnutí u Prima comedy central na stb? Mi zpětné shlédnutí u tohoto programu nejde, ale v aplikaci Horizon GO na mobilu normálně funguje... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se dostanu k zpetnemu archivu na cihle? Zadam videoteku, vyberu jeden ze tri programu CT, Nova nebo Prima a dal uz nevim, protoze tam me to porad nabizi tech par programu co se vysilalo. Sotware me to hlasi, ze je aktuelni z 30.5.2016 a urcite se me to neptalo, zda chci zpetne prehravani aktivovat. Pokud to zkousim na tabletu tam me zpetne prehrani funguje jen o pocatku prave vysilaneho poradu. Poradite jak na to? Platim si komfort, takze v pausalu to neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník oksoftware

Netušíte někdo, co je chyba VOD033?

Poslední dva nebo tři dny se mi to začalo objevovat u zpětného přehrávání. Ten samý pořad na mobilu zpětně přehraji, ale Mediabox HD (KAON KCF-SA700PCO) stávkuje a neustále vyhazuje zmíněnou chybu. Někdy pomůže vypnutí a zapnutí, ale stále se to zhoršuje (resp. nyní už nepřehraje nic).

DOPLNĚNO: Tak už vím, dělalo to DNS filtrující závadné weby, změna problém vyřešila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...