Přejít na obsah

UPC umožní sledování pořadů 7 dní zpětně


Pavel m

Doporučené příspěvky

Nejdelší zpětné zhlédnutí v České republice svým zákazníkům nabídne UPC. Diváci interaktivní televize Horizon budou moct bezplatně sledovat i pořady, které byly odvysílány před 7 dny. Zpětné zhlédnutí v délce 168 hodin zpřístupnila UPC také pro všechny uživatele mobilní televize Horizon Go. Na přibližně 140 tisících HD Mediaboxech bude funkce spouštěna postupně v průběhu května a června. Na HD DVR Mediaboxech pak v průběhu podzimu.

 

„Naším cílem je zákazníkům sledování pořadů ještě více zpříjemnit a zjednodušit. S interaktivní televizí od UPC končí doba, kdy byli zákazníci svázáni televizním programem. V klidu teď mohou zasednout k televizi, kdy se jim to hodí a pustit si svůj oblíbený pořad od začátku. Ať už začal před 10 minutami, předevčírem nebo před týdnem a třeba i přeskákat reklamy. Navíc se nemusí vázat na televizi - mohou se dívat na mobilu, tabletu nebo notebooku,“ říká Jan Kohout, marketingový ředitel UPC.

 

Zpětné zhlédnutí bude nejprve dostupné na 48 stanicích s největší sledovaností, do budoucna plánuje UPC spuštění zpětného zhlédnutí na všech programech. Stačí si v programovém průvodci vyhledat jakýkoliv zmeškaný pořad označený ikonou pro zpětné sledování a potvrzením spustit. Pro zpětné sledování je nezbytné propojit kabelem HD Mediabox s modemem.

 

Společnost UPC pokračuje novou funkcionalitou v zatraktivňování nabídky pro své zákazníky. Od začátku roku rozšířila nabídku mobilní televize Horizon Go o nových 43 programů (celkem přes 120 programů, z toho 50 v HD rozlišení). Dále došlo k vylepšení nabídky neomezené videotéky My Prime, která již čítá více než 2 000 titulů, a přidání funkce vzdálené nahrávání. Ta umožňuje nahrávání pořadů, které jsou aktuálně vysílány (a mají déle než 5 minut do konce) nebo budou vysílány v budoucnu (až 7 dní dopředu). Novinkou je také streaming vysílání z mobilních zařízení do televizorů, kdy je vysílání možné sdílet skrze zařízení Chromecast a Apple TV do jakéhokoliv televizoru s HDMI vstupem s dostupností jakékoliv Wi-Fi sítě.

 

David Frodl

Media relations manager

 

 

http://www.upc.cz/o-upc/pro-novinare/ti ... ni-zpetne/

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu jsem to znovu zkoušel a občas jsou pořady nahrány zkráceně. Např. včerejší Objektiv z ČT1 mi stále vypadával, Stejně tak My všichni školou povinní a u toho druhého jsem si všiml, že je nahráno pouze něco přes 8 minut. Mimochodem, jako na potvoru mi nejde ani iVysílání.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem přehrát zpětně na Horizon go na stolním PC . Po úvodním odsouhlasení aktivace se mi nedaří zpětně přehrávat. Pokaždé to hodí hlášku

,, Chcete-li získat přístup k tomuto obsahu, musíte provést aktualizaci předplatného.,, .

Horizon Go mám zdarma v rámci balíčku,tak nevím kde je problém. Funguje to někomu na stolním PC ? Díky

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mám štestí,ale nĕjak si nevybavuji,že bych si musel zpětné zhlednuti aktivovat,ale funguje mě.A to dokonce až do minulého úterý.A jelikož sem byl v tu dobu mimo ČR,kde Horizon go nefunguje,tak to přisuzuji té štěstěně.

 

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně vyskočila tabulka k odsouhlasení snad měsíc před vlastním spuštěním :D Asi nějaký šotek. Ale asi díky tomu jsem měl přístup k sedmidennímu shlédnutí hned po oficiálním spuštění služby. Není mi jasné, proč se těm lidem, kteří službu odsouhlasí dneska, nenabízí také zpětné shlédnutí o celých 7 dní, když ty pořady UPC nahrané má.

Jinak jsem zvědavý na cenovou politiku - na Slovensku má být zdarma jen do 31.8.2016 (?)

 

TV archív - Vyskúšajte bezplatne do 31.08.2016

 

https://www.upc.sk/televizia/horizongo/

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC Česká republika, pro všechny klienty je do konce roku sedmidenní zpětné zhlédnutí. Po novém roce se zpětné zhlédnutí sníží na 30 hodin u klientů s televizní službou Klasik. Pro Komfort a Komplet zůstává stále 7 dní. David - UPC Facebook tým

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...