Přejít na obsah

Filmbox Premium HD


Návštěvník notizia

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.

Zdravím, frekvence pro FilmBox Premium HD je 554 MHz, SR6900, QAM256.

Uživatelé HD Mediaboxů a HD DVR Mediaboxů naleznou program na 38 pozici po restartu zařízení.

David - UPC

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem restartoval cihlu a program se objevil. Jenže .... na spodní čtvrti obrazovky se mě objevuje ona známá informační galerie, jaký pořad se vysílá a jaký bude následovat. U všech jiných kanálů toto info po pár vteřinách zmizí, ovšem zde je trvale a navíc je psáno, že program není objednán.

Proč zaměstnanci UPC musí za každou cenu lézt svým platícím zákazníkům na nervy a trvale je nějakým způsobem obtěžovat? Znepříjemňovat jim život. Oni to mají v pracovní smlouvě?

Apropó: Mám s UPC smlouvu na odběr kompletní sady všech kanálů. Neplatím zrovna málo (pár stovek přes tisícovku peněz každý měsíc).

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl mě, abych nechal půl hodiny zapnutý STB, že mě znovu nahraje celou nabídku. Zhruba po 20 minutách zmizel obraz a na černém pozadí obrazovky TV se objevil nápis, abych nevypínal STB. Po chvíli naběhl STB do továrního nastavení a pak už jsem si zopakoval to, co tu dělal v únoru technik při prvotním uvedení STB do provozu. ..... zatím v pořádku

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...