Přejít na obsah

"Došlo k chybě" na webu Horizon.tv


zajdee

Doporučené příspěvky

Pokud byste se setkali s chybou "Došlo k chybě" "Spusťte video znovu kliknutím na tlačítko Přehrát" a nefungoval žádný kanál, jde o problém se Silverlightem (který je pro přehrávání potřeba).

Cgq_wWaW0AAUUHD.jpg

 

Technická podpora UPC vám s řešením nejspíš nepomůže, protože "jim to funguje", maximálně řekne "zkuste jiný pc, zkuste si přeinstalovat počítač". Co by ale mělo pomoct (pomohlo mně), je postup pro "opravu" (smazání jednoho souboru) silverlightové chyby 6013 podle návodu na http://www.technipages.com/fix-netflix- ... n8156-6013

 

Hodně zážitků při sledování lineární TV na PC. :)

  • -
  • -
  • -
  • Compal, 3xCA modul
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Možno to niekomu pomôže. Mne pri tejto chybe nefungovalo ani jedno riešenie, čo som tu našiel. Problém vyriešilo až spustenie Internet Exploreru alebo Firefoxu ako Administrator.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

cau, mam naprosto stejny problem.

 

mam internet od O2 a nejede to, jakmile si vemu mobil s operatorem Tmobile, vytvorim hot spot, na nej se pripojim tak se horizon rozbehne..

 

O2 tvrdi ze nic neblokuje, UPC tvrdi že nic neblokuje.. rozumi tomu nekdo? pije mi to krev!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...