Přejít na obsah

Evolveo 4K Q5 a Horizon GO


Vulva

Doporučené příspěvky

Proto tomu právě nerozumím. Já to mam přes HDMI. Mělo by to být stejné, jak to máte Vy a já to mam bez problémů.

 

A snad v nejbližší verzi by to měli opět spustit, teda je to jen má domněnka založena na příspěvku od Nvidie - "Horizon Go beha bez problemu pres Google cast, ale nativne aplikace pro Android TV neni. Resime to s UPC." a případně jim to napsat na Facebooku veřejně.. :) Nebo, že by zas bylo UPC vychcané a udělalo proto výjimku? :lol:

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník napalmm

Zdravím všechny.

Před nedávnem jsem pořídil TV Philips 40PFT6550 s operačním systémem Android TV.

Z mobilu jsem vycucl APK Horizonu a pomocí ES File Explorer-u nainstaloval aplikaci do TV.

Dále jsem nainstaloval Rotation manager-control aby Horizon nepřeskakoval do zobrazení na výšku, jako v mobilu.

TV schovává aplikace třetích stran hluboko do menu,proto jsem nainstaloval Sideload-launcher,který umístí ikonu na hlavní stránku s ostatními aplikacemi.

Origoš DO televize s Horizonem nespolupracuje,proto používám Minix Neo M1 Air mouse (600 Kč) které plní svou funkci,ale na některých reakcích je znát,že není primárně určen pro tuto TV.

Vyjímečně se stane,že po spuštění apky a prvotním "načtení " obrazu apka spadne. Další spuštění už ale proběhne korektně.

Kvalita obrazu je - dle mého - v pohodě , aplikace je až překvapivě stabilní ,takže jsem z TV vytrhal koaxiály od Dvb-t a satelitu, rozloučil jsem se se Skylinkem a do TV vede už jen kabel napájení a LAN kabel.

Bohužel dvou DO jsem se nezbavil.

Pecka bude až UPC vydá aplikaci přímo pro Android TV.

Takže aj tak sa dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

@vpa:

To s tou detekcí HDMI je trochu divné, ne? Vždyť i některé mobily a tablety, pro které je Horizon GO určeno, se dají k TV připojit přes HDMI, to by pak blokovalo i je.

 

Jinak napadá Vás, jak nejlevněji, a z uživatelského hlediska co nejjednodušeji, řešit sledování Horizon GO na starší TV?

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Nevím, co se to stalo, ale konečně jde Horizon GO (verze z GP) i na Amlogic S905 (tedy na Odroid C2).

Sice stále Horizon GO nepodporuje ovládání skrz herní ovladač Xbox nebo přes HDMI CEC, ale snad časem :)

 

Bylo by asi dobré založit thread ohledně Horizon GO - podporovaných zařízení, které se bude udržovat

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...