Přejít na obsah

Nucená výměna STB ze strany UPC


Návštěvník OndrejB

Doporučené příspěvky

Asi se něco chystá :) Taky mi minulý týden volali, že by bylo vhodné vyměnit si stávající settopbox za ten jejich poslední výkřik techniky ("cihla"). Tak jsem dotyčnému na druhém konci drátu řekl, že až budu chtít tuto výměnu provést, tak se jim ozvu sám. Co zatím tady čtu o té "cihle" tak si raději nechám ten svůj starý s vestavěným HDD, který taky dokáže nahrávat více programů najednou a na další program se současně dívám. Vím, jsem ochuzen o videotéku MyPrime, a když už by bylo nejhůř (a ten okamžik ještě nenastal) tak si propojím noťas s televizorem a je to (na noťasu mi videotéka funguje).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB

Z vedlejšího tématu (březen):

 

Pavle, aktuálně se snažíme převést SD boxy na HD boxy, teprve pak začneme řešit případné vypínaní SD programů (které jsou zároveň v HD verzi)

 

David - UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník jetys

Včera mi také volali, stejná písnička - "musíme Vám to vyměnit, nepodporujeme, neopravitelné, atd.". Jenže mám valstní modem a nastala komplikace - chci si jej ponechat a běžet přes něj. Odpověď UPC - tak se vybuduje druhá zásuvka, ale zaplatíte >500Kč. Já na to - výměnu chcete vy, ne já, takže proč mám platit já?

Nu po další rozmluvě jsem zavěsil, protože to bylo pořád dokola.

 

Ve zkratce - proč platit za to, že mi chce UPC vnutit jiné zařízení než to, co používáme a funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně s tím otravovala ženská před 2 týdny. Mně je jasný proč s tím tlačej, chtěj aby všichni měli Horizon, ale já o na-hlavu-postavenou Horizon cihlu nestojím. O ten druhej Kaon bez HDD taky ne. A TV s CA kupovat nehodlám dokud stávající funguje. Mně stačí mobilní Horizon Go.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...