Přejít na obsah

Nové tarify - definitivní


Návštěvník MeTo

Doporučené příspěvky

Návštěvník Cosby

Karneval prohral.

Slusne rychlosti degraduje nizky limit FUP. Neco jako Upload booster u UPC se nekona a asi ani nebude...

UPC se svoji rozsirenou nabidkou je vedle Karnevalu jen se zvisenou (negarantovanou) rychlosti jasny vitez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Nedelal bych ucet bez hospodskyho, zda se ze tenhle krok UPC je tak trochu mimo puvodni plan.

Takze je docela dobre mozny, ze se Karneval pochlapi. Nerikam ze to bude rychly, ale do konce brezna, kdy muzu jeste bezplatne zmenit tarif, to uz vydrzim a uvidim pak.

Upraveno uživatelem Derek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam takovy pocit, ze UPC nikdy o garantovanych rychlostech nikdy ani nehleslo...

 

kazdopadne do cervna je jeste daleko, a stahujete kalhoty pred brodem...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem karnevalácký 250kbps (nyní 1000kbps) za 475Kč s DPH. Nyní mi přišel dopis, že mi zvedaj rychlost, cena s FUP zůstává a že mám možnost do 15.března přejít na tarif TURBO 3M, kdy mi zvednou cenu o 118Kč s DPH k těch 475Kč, které platím nyní.

 

Z toho vyplývá, že bych měl a platil toto:

 

TURBO 3M v akci do 15.března = 593Kč s DPH

TURBO 3M normálně = 772 Kč s DPH

 

honza.taky mi přišel dopis měl jsem 1000 za 799kč s DPH.nyní mi zvedají rychlost ma 3000,ale cenu mi ponechají.Pokud chci platit za stejnou rychlost méně tj. 690Kč s DPH mám si přejít smlovou na nový tarif 3M,do 31.3.06.

Nevím proč to neudělají automaticky,vždyť kdo bude platit více než musí za stejnou službu.

Beru to jako akci = do 31.3. přejít bezplatně a po datu za navýšení zaplatit za změnu smlouvy.Chápu to dobře?Cena by ale měla zůstat na 690kč.? honza :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karneval prohral.

Slusne rychlosti degraduje nizky limit FUP. Neco jako Upload booster u UPC se nekona a asi ani nebude...

UPC se svoji rozsirenou nabidkou je vedle Karnevalu jen se zvisenou (negarantovanou) rychlosti jasny vitez.

 

Vzhledem k tomu, ze pro me je primarni rychlost, tak u me jasne vitezi 7Mb/40GB od Karnevalu oproti 6Mb/50GB od UPC (cena je totozna).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Cosby :

co mate porad vsichni s tou negarantovanou rychlosti ? UPC negarantuje vubec nic, takze si myslim ze porad to co garantuje karneval je SLUSNY !... to ze se objevil pojem "nominalni rychlost" sice muze nekoho nastvat, nicmene dokud to vsem nepojede na hranici garance tak proc sakra sirit paniku o blby nabidce ?!? Jasny, nezvyseni limitu je druha vec.... ale tou garanci/negaranci bych nikoho rozhodne neplasil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem take rad ze zvysily FUP na 250 ale stejne ten limit by meli taky o neco zvednout, protoze jinak mohli rovnou jenom zrusit FUP u turba 250 a vyslo by to pro me skoro nastejno, takhle pojedu asi tak tyden na 1000 kb a zbytek mesice na tom budu stejne jako predtim :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jste o viděli taky? UPC nabízí tarif chello extreme se 100 GB FUP za 1999 Kč!!! Ach jo, kdybych měl na výběr tak do toho okamžitě jdu. :( Nezbývá nám Karnevalákům nic než jen tiše závidět a doufat, že Karneval někdy dožene UPC. :( Co já bych dal za 100 GB limit, ale Karneval s náma pěkně vyjebal s těma novýma tarifama. :((((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Nevim jestli to tady uz bylo, ale pomerne zajimavej odkaz na karneval.cz: Otazky a odpovedi na nove rychlosti: http://www.karneval.cz/internet-vice.as ... ove_tarify 8)

 

Resi se tam nejedna otazka, o ktere se zde pouze spekuluje, napr. ze stavajicim zakaznikum zustava cena nezmenena. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...