Přejít na obsah

Nové tarify - definitivní


Návštěvník MeTo

Doporučené příspěvky

Podle infolinky je akce na šest měsíců. Asi do toho taky půjdu, vrátit se na nižší rychlost prý půjde zdarma a je to levnější, než přikupovat data.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
ale musite, chlapci, proste pochopit, ze z toho vyrostete...a FUP uz vam vadit nebude...;-)

Fakt si myslis ze clovek co proste vyuziva internet jako zdroj informaci a zabavy (a kazdorocne mu protoce linkou vic a vic dat) s toho vyroste :?: Sni dal :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jjj... já sem si to taky zvednul na 7 mbps. to kilo mě nezabije.. hlavně, že limit mám teď 40 gb :D

 

A na jak dlouho to je by me zajimalo! Na pul roku?

/*Pop@y

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AC

Taky mi ten Hai Chu napsal dopis, že jako věrnému zákazníkovi mi nabízejí za 118,- Kč vč. DPH zvýšení na T3000. Zdá se mi to jako rozumná nabídka, víceméně je to totéž, co byla nedávno - jen tehdy povýšili tarif grátis, teď je to za stovku ale určitě do toho půjdu, pokud tam nebude nějaký háček, samozřejmě. Zavolám si na infolinku. Přeci jenom mít megabit s limitem 2GB je trošku mimo realitu (nic jsem nestahoval a přesto už mám za pět dní více než čtvrtinu limitu pryč).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a podminky akce jsou udajne takove, ze se zvysuje rychlost i FUP na tarif 3M, ale plati to pouze na 3 mesice, pak nevim co se stane a ktery tarif bude platit.

 

VN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musim kostatovat ze s tech jejich novych tarifu nejsu vubec chytrej.

 

Stavajici zakaznici

obdrzi dopis obsahujici informace o provedenych zmenach a zaroven je jim

nabidnuto provest prechod na novy tarif internetu bezplatne do konce brezna

tohoto roku.

 

V tom slibovanem dopise neni vubec nic konkretniho o nejakych zmenach cen, pouze nabidka na prechod va vyzsi tarif.

A tato veta "V pribehu unora a brezna navysime rychlost veseho pripojeni z 1000 na 3000 kbps. Cena a ostatni parametry sluzby zustavaji nezmenene."

 

 

Vazeny zakazniku,

u stavajicich zakazniku se meni pouze rychost, cena ani ostatni parametry se

nemeni. Nadale tedy budete uctovan za poplatek 1090 Kc.

 

Do konce brezna mate moznost bezplatne zmenit sluzbu z Turba 2000 na jakykoliv z

novych tarifu. Pokud Vam stacila rychlost tarifu Turbo 2000 je mozne bezplatne

prejit na tarif Turbo 3M s rychlosti 3000/300 kbps s poplatkem pri vyuzivani

televizni nabidky komplet 690 Kc vcetne DPH. U tohoto tarifu je FUP 10GB dat pro

kazdy smer.

 

A z toho jsem vubec nepochopil, jake ceny budu mit pokud jsem mel tarif Turbo 1000

, budu mit nyni tarif T3000 za puvodni cenu, nebo musim zavolat na infolinku a potvrdit ze chci zustat u tarifu T3000 a tim mit nizsi cenu.

 

Nebo nove ceny plati jen pro ty co prejdou na vyzsi tarif ??

 

Nebo puvodni ceny a tarify plati jen do konce brezna a pote se atomaticky vsem tarify prevedou na nove rychlosti (ty uz jsou) a ceny ???????

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...