Přejít na obsah

Nové tarify - definitivní


Návštěvník MeTo

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Petice, 95%, 99%... a jinak jste zdraví? čuráte rovně? Stolice normální? Pánové, vzpamatujte se trochu a zamyslete se hlavně vy, protože to vám momentálně asi dělá potíže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE
Petice, 95%, 99%... a jinak jste zdraví? čuráte rovně? Stolice normální? Pánové, vzpamatujte se trochu a zamyslete se hlavně vy, protože to vám momentálně asi dělá potíže.

 

Petici taky nechapu, ale tan limit vycerpam v obou smerech i kdybych se mel rozkrajet!

Mam ted 18.02 / 17.2 GB (tj v souctu nejakych 88%, takze osobne si myslim, ze 95% nebude problem ...).

 

Neberte to blbe, mam Karneval prvni mesic a v pondeli budu mit vynulovane citace, nejsem zadny sileny stahovac (tech 20GB za mesic neni zase nejak kor moc...), ale proste z principu to tak udelam!

 

Upload necham zitra, nebo v sobotu schvalne jet a az bude 19,3GB, tak zacnu tahat o 106 - pak to vyjde priblizne oboje najednou prekrocim...:) A pak jsem si rekl, ze chci aspon na den zkusit jake to je po zpomaleni, abych se tomu pripadne priste vyvaroval...:)

 

EDIT 4 Katoda: Chcani mam rovne....

Upraveno uživatelem SWE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

tys mel urcite Turbo 250 co Katoda??? Libejte jim ruce omg a za chvili budou jak zlutaci ... (ne ze by uz ted nechytali jejich managersky taktiky) :oops:

 

Katoda, precti si povinne 666x PR tiskovou zpravu Karnevalu a pak ti mozna taky cvakne, man :lol: Petice je IMHO blbost, ja pojedu proste FUP co mam, hotove vyrizene, uz je nebudu obdivoat, setrit apod. ...

 

Karneval to proste po**al a jsem zvedavej, kdy ti s ruzovejma brylema konecne uvidi normalne ... Zakaznici odebirajici komplet + turbo 5000 / 7000 se proste radovat nemaji proc. Nejde mi o podela**ejch 80,- / mesic vic co zaplatim, jde mi o to, ze pred zmenou tarifu jsem mel sluzbu kvalitnejsi a co je mi platnejch 5 mbps, kdyz mi limit nechali stejnej jako na T2000 a garantuji mi puvodni sluzbu. Takze proc bych mel skakat 20m vysoko jako nekteri ... Pro me je to proste celkove horsi nez predtim, zklamani nejvetsi ...

 

A downgrade na T3000, dekuji nechci, vyslo by to sice levneji, ale stara dobra T2000 uz to nebude (viz FUP).

 

Jsem jenom zvedavej, kdy nam karneval hodi pres den omezenej bitrate pro streaming videa jak to udelal zlutasek u CDMA ...

 

:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal komentovat asi nema moc cenu - proste jeste inteligentnejsi nabidka nez bychom cekali - IMHO se v prve rade cekalo co predvede CHELLO a pak se odpovidajicim zpusobem zkrouhly nejvyssi tarif na 7mbit - FUP zustal nezmenen asi proto ze Chello tentokrat defakto dorovnalo FUP nabidku Karneval a jen kosmeticky ji prevysilo? Nejsem si ted uplne jisty ale predtim jsme meli o neco nizsi rychlosti ted mame o neco nizsi FUP? jinak de facto to same v bledemodrem. Trzni a inteligenti politiku od teto spolecnosti proboha necekejte pac smes cukru a bice a ubohe reklamni prezentace je k placi, kdy nejspise zamestanvaji napul uvazku jednoho grafika, marketingoveho, komercniho reditele a reznika v jedne osobe (napr v sekci PRO DOMACNOSTI se stale hrde vyjima reklama na Internet TURBO s rychlostí až 4000 kbps) atd.. no hlave ze to sype.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW to ze by soucasna sit nezvladala vyssi rychlosti je hovadina - problem site bych spis videl v brutalni agregaci (mozna i nedostacujici kapacite CMTS routeru), jez se projevuje ve zhorsenem pingu (v noci jsou pingy lepsi takze bych sazel spis na pretizeni site nez nejake ruseni) a tom ze se obcas pozadavek na otevreni stranky (jejiho elementu, obrazku..) vyrizuje klidanko 3 sekundy pripadne uplne zahodi (pocitam ze kolem pulnoci uz WWW servery nejsou buhvijak pretizene). Zvlaste ta pofiderni stabilita surfovani, kterou stridave registruji uz prvni den pripojeni me docela uz sere a mozna ze nakonec utecu zpatky k tomu DSL od ktereho zbehl kvuli zapnuti agregace. Tady si jeste neodpustim uvest ze jak moc vycurana firma je NEXTRA, tak pred agregaci to ADSL od ni bylo 100% stabilni a rychlost byla presne shapovana na cca 192kbit ktere mely prvni ADSL linky unas. Po zapnuti ADSL agregace to slo celkem do h**zlu co se tykalo rychlosti a pingu, ale nepamatuju se, ze bych mel problemy druhu ze bych musel na odkaz klepnout dvakrat aby se otevrel apod. Mimoto PHP webprostor statistky v MRTG grafech - drobnosti ale pozna se profi firma - ono prece jenom k provozovani kvalitni site nestaci natahat zepar kabelu a najmout studenty informatiky at se na tom vyradi. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jeste jedna poznamka, kterou vsak berte jako pouhy "wild guess" - jak tu spekulujete o tech procentech z limitu, tak podle me jakmile presosate cca 50% limitu v nebo v nejlepsim pripade 75% procent (kdy chodi oznameni) tak vas uz maji v patrnosti a jste na "cerne listine" - pridadi vam nizsi prioritu v soutezeni o agregaci - to jen hadam, ale prave jak semsi ted vsim te zhorsene odezvy stranek tak mams soucasne tech 75% za sebou. Tolik konspiracni teorie 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokonale :-):):lol::D A co takhle jeste do toho zapojit teorii americkeho brouka :idea:

 

Karneval je proste komercni firma stejne, jako zlutaci. Sleduje trh a nabizi prave tolik, aby to pro nej bylo nejvyhodnejsi. Muzete se zlobit, protestovat, ale to je asi tak to jedine, co se da delat. Je to vyvoj v case. Za pul roku prijdou s dalsi kriklavou kampani, ve ktere oznami zlepseni parametru FUP, potom zase zlevni (zrychlovat uz neni proc). Kdyz pujdete jinam, budete to mit v bledemodrem, nebo zlutem stejne. To je zivot.

 

Imho, co je dobre na pripojeni k Internetu je obecne neustale zlepsovani trznich podminek a snizovani cen a s tim se Karneval musel naucit zit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

ja :

Na 192 ADSL pamatuju taky.... jasny, 2x kliknout se tehdy nemuselo.... to bylo tusim v srpnu 2003 jak to zapli.... hacek byl ale v tom, ze 20Kbps byl luxus :) Mel jsem tehdy ADSL od VOLNY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big Muscle

možná by stačilo na internetu na nejčastěji navštěvované weby dát hlášení typu: "Karneval je debil. Má nejhorší internet, nepoužívejte ho"... zish už mi z toho Karnevalu taky začíná hrabat :twisted: asi je udam za ublížení na zdraví :lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...