Přejít na obsah

Nové tarify - definitivní


Návštěvník MeTo

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kema

Moc tomu nerozumím. Pokud teda zůstanu u tarifu TURBO 250 tak budu paltit o pár kaček více ale službu budu mít stejnou jako ten co má TURBO 1M. Tak snad je jasný že si vyberu novou službu, ne?

Nebo mi něco uniklo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpátky k lagům po snížení rychlosti...

Samozřejmě, že to neni tvoje chyba, ale po snížení rychlosti to opravdu laguje jak krááááva. Já to zažil za 2 roky pobytu u Karnevalu 2x po překročení... Prostě je to chlív a opravdu chtěj za každou cenu donutit lidi, aby si připlatili... To UPC zpomaluje na 64/64 a nelaguje to vůbec... Hned jak to půjde, tak s Karnevalem skončím a bude klid... Opravdu mě zklamali, ten jejich internet je na prd... Hlavně ta tisková zpráva je funny, jak tam píšou v jedný větě, že net je bez datovýho a časovýho omezení, a hned po tom, že jenom klesne rychlost :lol: Trapný, trapný, trapný... A že ten net je totálně zalagovanej, že ta rychlost už neni garantovaná, o tom nikde nic... Noa třeba že ten 1 Mbps za 400 nebo za kolik je garantovaná 250ka... Chce se mi zvracet... Kam to dopracovali... :cry:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s tebou, jen mám obavy, že většina zákazníků /tím nemyslím např. návštěvníky tohoto fóra :) / změny v tarifech bere opravdu jako jasné vylepšení služeb. Doufám že se mi v dohledné době naskytne možnost alternativního připojení k internetu. Nová tarifní politika Karnevalu je skutečně tragická.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ať se děje co se děje hlavně ať zvýšej FUP :( protože já mám 3000/300 stahuju 388kbps a s tim limitem. no fuj to nejde se do toho vejít. jedině, že bysme udělali petici na zvýšení limitu FUP :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim, stahuju si co potrebuju, cas od casu posloucham radio, pripojuju se VPN na dlouhou dobu do prace (celkem zere limit), stahuju novy dily Lost, ale nikdy, nikdy jsem neprekrocil 10 GB mesicne....byly doby, kdy jsem na kolejich filmama nabral 50 GB za 14 dni, takze chapu vase stesky, ale musite, chlapci, proste pochopit, ze z toho vyrostete...a FUP uz vam vadit nebude...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běžným užíváním cca tři -čtyři hodky deně jen proserfuju 4GB (Pařim on-line hry)

jedna nová hra je dneska standart 4,5 GB (tak jedna za měsíc až dva) + jeden kloudnej filmek 1,4 GB, filmy i hry stahuju jen ty co mě opravdu zaujmou - nejsem bezhlavý sběratel . Ale kinematografii celkem holduju - takže co víkend to filmek. To mi nepřipadá moc přehnanej provoz. Ale jsme v čechách, takže s tim limitem počítám. Ovšem jako nezralý uživatel internetu si vážně nepřipadám... a když to bajvočko sečtu tak 10GB je tak nejak akorát, ovšem necítím takovou tu svobodu a mam zaplý počítadlo, abych to neprokaučoval - i když by to asi víc jak o pár giga nikdy nebylo. Všechno co stahnu samozřejmě po odzkoušení mažu a valím pro originálku - nejsem přece žádnej pirát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem karnevalácký 250kbps (nyní 1000kbps) za 475Kč s DPH. Nyní mi přišel dopis, že mi zvedaj rychlost, cena s FUP zůstává a že mám možnost do 15.března přejít na tarif TURBO 3M, kdy mi zvednou cenu o 118Kč s DPH k těch 475Kč, které platím nyní.

 

Z toho vyplývá, že bych měl a platil toto:

 

TURBO 3M v akci do 15.března = 593Kč s DPH

TURBO 3M normálně = 772 Kč s DPH

 

Je tato myšlenka správná? A jak dlouho platí tato akce? Doufám, že to není jenom tahák a za měsíc tu cenu srovnají s normální na 772Kč....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to His-ja te clovece vubec nechapu.jak muzes podporovat FUP?Kolik za tu propagaci mas?kdy z toho vyrostes?me je to u prdele,ponevadz jsem u Netboxu :lol: ,ale chudaci ostatni.hanba Karnevalu,to zvyseni rychlosti bez navyseni FUP je naprosto trapne,stydte se!

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Proc petice, proste zacnete vsichni vyuzivat linku aspon na 99%, ja jsem odhodlan, ze uz nikdy nebudu nechavat zbyvajici FUP (limit) volnej, proste ho vzdy vycerpam aspon na 95%,, myslim, ze se pak treba Karneval zamysli. Doted jsem limit vyuzil max. do 70%. Takze asi tak, kdyz oni takhle, tak ja takhle ... :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc petice, proste zacnete vsichni vyuzivat linku aspon na 99%, ja jsem odhodlan, ze uz nikdy nebudu nechavat zbyvajici FUP (limit) volnej, proste ho vzdy vycerpam aspon na 95%,, myslim, ze se pak treba Karneval zamysli. Doted jsem limit vyuzil max. do 70%. Takze asi tak, kdyz oni takhle, tak ja takhle ... :x

ja to tak delam furt - min. 99% :)

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem Cisco, box VTV
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...