Přejít na obsah

Nové tarify - definitivní


Návštěvník MeTo

Doporučené příspěvky

Návštěvník Gorm

Dobra odpoved od Karnevalu. Takze me bude nabidnuto prejit zdarma na novy (drazsi) tarif. Ale co kdyz nechci?

4 Moznosti co se stane:

1. Mam smulu stary tarify se rusi. Musim prejit nebo odejit

2. Zustane me stary tarif s puvodnima rychlostma (tj pomalejsi a drazsi nez novy nizsi tarif ale s vyssim datovym limitem)

3. Zustane me stary tarif se zvysenou rychlosti. Nejlepsi pro zakaznika takze sem dost skepticky

4. Musim prejit na novy tarif ale zustane me stara cena. Uz vidim ten zmatek kdy ma tarif ruzny ceny. Tohle asi neudelaj

 

Tak sem zvedav ktera co z tech 4 variant bude pravda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazeny zakazniku,

zmena portfolia internetovych sluzeb probehla k 20/2/06. Stavajici zakaznici

obdrzi dopis obsahujici informace o provedenych zmenach a zaroven je jim

nabidnuto provest prechod na novy tarif internetu bezplatne do konce brezna

tohoto roku.

---

No to je jasný, že chtěj, aby přešli na pomalejší tarify, když to síť nedává !!!!! :evil:

Jsem se dozvěděl, že tu teda ten BDTel dostupnej je, tak to ještě nějak dohodnout s družstvem a pápá, Karnevale... od dubna prej budou mít i televizi... na jednu stranu je dobrý, že je tu konkurence s výhodnější nabídkou, takže Karneval dostane po čase trochu přes hu*u, na druhou stranu je smutný, že Karneval dělá takový kraviny, jaký dělá...

Zatim zjistim, jak by to šlo nebo nešlo s tím BDTelem, no a pak se uvidí...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem šťasný majitel Turba 3000. S rychlostí i s pingama jsem plně ale negarantovaně spokojen :shock:

 

Výsledek testu pro IP: 84.242.95.194 na serveru RYCHLOST.cz

host:84.242.95.194

datum a čas:21.02.2006 20:18

stahování:1502.496 kbps (187.812 kB/s)

upload:261.728 kbps (32.716 kB/s)

web odezva:min:83.3ms průměr:130.6ms max:160.8ms

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Speedtest.cz Turbo 5000:

 

Download

rychlost: 4 983 kb/s (622,9 kB/s)

stáhnutí 1 MB: 2 s

stáhnutí 100 MB: 2 min 44 s

za 1 minutu: přenesete 36,5 MB

za 1 hodinu: přenesete 2 189,8 MB

Upload

rychlost: 442 kb/s (55,2 kB/s)

upload 1 MB: 19 s

upload 100 MB: 30 min 55 s

za 1 minutu: přenesete 3,2 MB

za 1 hodinu: přenesete 194,1 MB

 

Takze uz opravdu nepridavaji 10% ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tak se mi podařilo klesnout v T3 na 256ku - myslel jsem, že se limity počítají za kalendářní měsíc, ovšem ono to je od 23. dne v měsíci :oops: . No nic - aspon vim pro příště a zbržděn budu jen dva dny :).

Ale proč to píšu do tohodle tématu : Sice je to prima mít aspon 256 - oproti dřívějším 64, ale nedá se na tom pařit ! mám úplně nesmyslný pingy - ve skoro pravidelných 5sec. vlnách se vždy šplhají od 20ms až po 500ms a lag a takto pořád dokola. Pokud to není nějaká technická chyba (v plné rychlosti jsem nic takového nezaznamenal), tak si dám asi velký pozor, abych ten limit znovu neprokaučoval (vCS klanu jsem s tímhle celkem k ničemu :D ).

Nemáte někdo podobnou zkušenost ? - zdá se mi to pro tu rychlost dost divné - takovou divočinu jsem neměl ani přes vytáčené spojení - ani tam ping nepřelezl přes 150ms a to je to desetkrát pomalejší... o technologii nemluvě.

 

Vím že je moje chyba, že sem přetáhl, ovšem nikdy by mě nenapadlo, že ta 256ka bude vlastně nepoužitelná (spousta přátel má bezdrát se stejnou i nižší hodnotou a pingy mají OK)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...