Přejít na obsah

Nové tarify - definitivní


Návštěvník MeTo

Doporučené příspěvky

Návštěvník Cosby

4 Creative:

To tam teda nikde napsano nemaji, aspon jsem to nikde nenasel. Jedine co tam je o limitech napsano je toto:

Na pripojení je aplikována Fair usage policy. Nespotrebovaná data se neprevádejí do dalšího mesíce. Podrobnosti na www.karneval.cz

 

Prvni muj dojem z novych tarifu:

Vcera jsem si cetl letak CT od ADSL, je mu to v lamerinach hodne podobne, garantovana, negarantovana rychlost, myslel jsem, ze by to lidi v Karnevalu ani nenapadlo takova ubohost, jeste na kabelu... :? No, aspon se ukazali co tam maji za marketingove hnupy. Jeste, ze tam nepsali takove kraviny jako Zlutasci CT kteri v letaku maji u vsech tarifu napsane ze muzete vybirat e-mail, to je vazne az k placi...

Tak dlouho jednali a zkouseli az z toho vysel negarant.

Ze nezvysili FUP se ani nedivim, kdyz je to negarant a v ceniku maji vlastne porad ty same garantovane rychlosti ke kterym pridavaji logicky odvozeny stary FUP.

Jak to shrnout? Rychlosti v podstate stejne (teda budou vyssi, ale to zas jsou proto tarify zdrazene), FUP stejny, mame garant/negarant pripojeni, verejna IP se porad v zakladu nekona...

Jsu zvedavy, jak ted budou ty tarify predelavat a informovat uzivatele, vsadim se, ze na Infoline budou zas houby vedet...

 

Vesmes je to celkove zklamani, Karneval se pouze pripojil k dalsim podobnym garant/negarant providerum aniz by se vlastne cokoliv zmenilo (krome ceny).

Ted jenom mam strach jak probehnou zmeny tarifu, cca pred 14 dny jsem zazadal o zruseni Kabelove televize k Turbu 2000 a ponechani jen Turba 2000 Internet, trva jim to 2 mesice, takze ted budu cekat jestli za to nakonec jeste nebudou chtit nejaky poplatek (byla to akce Turbo 2000+). Do toho jeste asi poslou nove smlouvy, takze jsu vazne zvedavi co z toho vseho zas bude a kolik me to bude stat :roll::!:

 

Na konec jeste moje doporuceni: vykaslat se jim na nejake akce dohodnute po telefonu s velmi (ne)prijemne vlezlimi vterkami...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledne tech nominalnich a garantovanych rychlosti, cela zmena je asi takovato:

Drive pred zmenou tarifu byla u "garantovanych" rychlosti skutecna rychlost o 10 % vyzsi oproti te udavane (napr. u T1000 - 1100/220 kbit) to byla vlastne ta garance.

Nyni je to tak, ze tech 10 % uz se nepridava a garantovana je proto nizsi, ale je to vpodstate jen jisteni Karnevalu aby si zakaznici nestezovali, ze jim rychlost kolisa. :?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Ohledne tech nominalnich a garantovanych rychlosti, cela zmena je asi takovato:

Drive pred zmenou tarifu byla u "garantovanych" rychlosti skutecna rychlost o 10 % vyzsi oproti te udavane (napr. u T1000 - 1100/220 kbit) to byla vlastne ta garance.

Nyni je to tak, ze tech 10 % uz se nepridava a garantovana je proto nizsi, ale je to vpodstate jen jisteni Karnevalu aby si zakaznici nestezovali, ze jim rychlost kolisa. :?

zajimavy to poznatek ...kazdopadne pokud karneval neco nevymysli resp se nerozhodne delat neco s FUP tak uzivatele budou stejne nasrani ...cekal jsem ze Karneval zavede limity aspon dle urovne UPC kdyz s nim tak soutezi ale to ze je nechaji je celkem nerozumne rozhodnuti timto se uzivatelum moc nezavdeci :?

 

jako 2GB limit na 1mbitu je celkem vysmech dle meho nazoru :wink:

viz muj prispevek zde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

No, to s tou garanci rychlosti na puvodnich rychlostech toho bych se moc nebal, to je zrejme jen "pro jistotu".... podle me ty rychlosti pojedou na hodnote nominalni rychlosti.... ale to s tema limitama a zdrazenim to je K NICEMU !!!!!!!!!!!!!!!! K cemu to sakra vede ?!?!? To za pet let budou v nabidkach poskytovatelu bezne 100Mbps linky, ale s treba 10GB limitem ?!?!? Prijde mi to jako zavod v tom kdo nabizi vyssi rychlost, kterej je ale skutecne jen lakadlo na lidi kteri vidi rychlost a berou..... Dost me tim Karneval zklamal. Cekal jsem vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z infolinky jsem se doslechl ze pry ty nove ceny internetovych tarifu budou platit, jen pro nove zakazniky Karnevalu, stavajim zakaznikum zustane puvodni cena, ale nevim jeslti to plati pro vsechny tarify, nebo jen pro ty zdrazene, na infolajne pry byly trosku mimo.

Napsal jsem proto mail na Karneval a jak budu vedet vic tak to sem napisu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Catcher
Turbo 250 > definitivně T1000(/100)

TURBO 250 ani TURBO 1000 už ode dneška nejsou. Nyní platí tyto tarify:

TURBO 1M = 1000/100kbps, limit 2/2,

TURBO 3M = 3000/300kbps, limit 10/10,

TURBO 5M = 5000/500kbps, limit 20/20,

TURBO 7M = 7000/500kbps, limit 40/40

Limity jsou stejné jako původně, FUP u všech tarifů 256/64 a NEGARANTOVANÁ. Ceny TURBA 1M a 3M jsou nižší, a ceny TURBA 5M a 7M jsou vyšší. Hlavně u původně zvýhodněné nabídky Internet + Komplet. Přijde mi, že Karneval opravdu tlačí uživatele k přechodu na nižší tarify. Moc se mi to nelíbí :cry: .

Tady jsou nové ceny: http://www.karneval.cz/storage/att/Cenik_kompletni.pdf

A pro srovnání staré ceny: http://www.karneval.cz/storage/att/Cenik_catv.pdf Pokud tam teda ještě budou.

Upraveno uživatelem Catcher
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já se klidně nechám zatlačit na nižší tarif Turbo 3M, protože mi naprosto stačí, limitu 20 GB jsem stejně nikdy nedosáhl, ale počítám, že když to dělají takhle zmatečně, že nebudou vyžadovat ten manipulační poplatek 474 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karneval mi svym medialnim vystupovanim a kvalitou zakaznickeho servisu pripada jako maly provincni provider. Nevim proc firma majici desitky tisic zakazniku neni schopna nabidnout trochu sirsi/variabilni nabidku tarifu. Zda se mi ze naskok, ktery si Karneval v dosavadnim obdobi ziskal pomalu, ale jiste ztraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem rychlost 1 MB za 799,- Kč

Mám rychlost 3 MB za 773,- Kč

 

Limit 10 GB mě osobně stačí, takže jsem spokojen.

 

Větší rychlost za méně peněz. :D Škoda jen, že ta cena veřejné IP adresy neklesla nebo že není zcela zdarma. :(

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...