Přejít na obsah

Nové tarify - definitivní


Návštěvník MeTo

Doporučené příspěvky

Návštěvník Gorm

Si snad delaj prdel nebo co? Dneska neni aprila!!!

Garantovana rychlost - stejna, FUP - stejny, cena - ZVYSENA! (76Kc u 5M)

Tohle ma byt zlepseni sluzeb? Tohle ma byt odpoved na zlepseni konkurence? To je jen na oblbnuti par jedincu zvysenyma cislama ale sluzby se nezmeni a navic zdrazi.

 

Jinak je zajimavy ze ceny se zvedaj jen pri zvyhodneni s KOMPLET nabidkou. S nabidkou MINI cena zustava +- stejna. KOMPLET mam jen kvuli tomu ze se me diky sleve zaplatil skoro rozdil mezi MINI a KOMLET. Ted na to kaslu a vracim se k MINI. Mas smulu Karnevale, podelal sis to sam (a jeste si rozmyslim i ten net)

 

EDIT:

ted sem si vsiml ze cena se zvysuje jen u 7M a 5M. U 3M a 1M je cena nizsi jak normalne tak nove s nabidkou komplet az o 100Kc oproti predchozim cenam. O co se Karneval snazi? Nevyplaci se mu vysoke tarify a chce nas dohnat ke snizeni tarifu? (nasvedcuje tomu i razantni zvyseni FUP rychlosti u nizkych tarifu oproti minimalnimu u vysokych)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem víceméně spokojenej, mám turbo250, rychlost mi celkem stačila ale FUP mě s*al...teď je snížená rychlost 256/64 takže mi v podstatě zrušili FUP a navíc přidali 2GB dat při rychlosti 1Mbit a ještě je to o pár korun levnější :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli tohle uz je definitivni podoba tarifu, tak to je tezka rana od Karnevalu. Nejdriv "potichu" vyhlasi razantni zvyseni rychlosti, nechaj mesic lidi tapat a spekulovat, prizivi a pobavi se nad tim jeste se soutezi a nakonec tohle. Garantovana rychlost stejna (co to je za novinku negarantovana rychlost u cable pripojeni????), FUP stejna, cena jeste vyssi....Navic u nejvyssich tarifu s nabidkou komplet, kde zakaznik zaplati nejvic, je nejvetsi znevyhodneni oproti low tarifum.....no shit shit shit....Konec, vystupovat!!!! :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, s FUPem sem počítal že nechají, ale daleko víc mi smrdí ta nominální rychlost, to už totiž budeme jak u UPC, kde je rychlost to co slibují :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim proc se vsichni rozcilujete, zatim neni zadny duvod. Rychlost mi jede na urovni nominalni, to znamena 3M, takze spokojenost. Zmena rychlosti ze 64 na 256 po presahnuti FUP take neni spatna. Celkem Karnevalu rozumim, ze se mu nechce garantovat tak vysoke rychlosti, musi to byt narocne na kapacitu site. Mozna dalsim duvodem pro nastaveni nominalni a garantovane rychlosti je zavedeni telefonnich sluzeb. Nekdo tady psal, ze cable operatori garantuji rychlosti. Vim pouze o jednom a to je Karneval. Ostatni (ADSL, Wi-Fi) negarantuji vubec nic. Kdyz ted porovnam tarify Karnevalu s jinymi ISP, je to stale nejvyhodnejsi nabidka, takze zatim neni duvod ke zmene. Co me trochu stve, je verejna IP adresa za priplatek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema

Teda já si rozhodně polepšil.

Objednal jsem si TURBO 250, mám rychlost 1000 a po vyčerpání limitu mám net rychlejší nežli jsem měl před tím :-)

SUPER.

:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Hm, vzhledem k tomu, že ceník platí už ode dneška, tak musím tentokráte říct, že tohle od Karnevalu opravdu není moc seriózní. Pokud vím, tak o změně služby, zejména pokud je spojena i se změnou ceny a tady jde v případě bývalého Turbo 2000 a Turbo 4000 o zvýšení ceny, by měl být zákazník informován předem. Já jsem o změně parametrů služby, ani o zvýšení ceny informován nebyl. Vy ano?

Podle mého, by v tomto případě mělo být stávajícím zákazníkům umožněno v nějakém časovém období, aby si vybrali, o jakou službu mají zájem, aniž by po nich byl požadován manipulační poplatek 474 Kč za změnu služby.

Např. v mém případě mi dosavadní službu Turbo 2000 změnili na T 5M, ale pro mě už takovéto zvyšování rychlosti nehraje žádnou roli a nevyužiju to. Proto pro mě bude dostačující tarif T 3M a doufám, že po mě žádný manipulační poplatek za snížení služby nebudou požadovat, protože já jsem nežádal ani o zvýšení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By mi zajímalo kterej jouda má na starost PR protože to co předváděj je oblbování lidí. Navic estli budou chtít poplatek za přechod na nižší tarif tak je to hnus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...