Přejít na obsah

nabídka rádií v digitálním režimu od 10.3


Pavel m

Doporučené příspěvky

Pánové, myslím, že dohadování je v tuto chvíli bezpředmětné. FM stanice měnit nebudeme a ani nijak do nich zasahovat. Poslechovost FM rádia na UPC je tak nízká, že nemá smysl blokovat celé pásmo pro analogová rádia.Část pásma bude využita pro posílení zpětného směru Internetu Naopak, protože stoupá příjem rádia via DVB-C, má smysl tuhle nabídku rozvíjet. Jde o kvalitnější a hlavně monitorované vysílání. David - UPC Facebook tým

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Ten by si měl za ty kecy nafackovat, to ani není možný jak se někdo sníží k takovým blábolům jenom proto, že mu za to firma zaplatí :( Teda až na ten internet, to jsem psal už včera, že je to kvůli němu a UPC měla přiznat barvu hned a ne mlet hovadiny o poslechovosti, kterou beztak ani nemají nijak změřenou (a to ani v analogu ani v digitálu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Mrzí mne, pokud si myslíte, že mé odpovědi jsou jen "kecy". Vycházím ale z faktů, kterých se také držím. Chápu, že někomu to může přijít jako nesmysl, ale jsou to jen a pouze fakta.

 

David - UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

David - UPC

 

Nic si z YABAKA nedělejte, je to věčný exot provokatér, kdyby věčně nerýpal a neurážel, tak by byl nemocný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Mrzí mne, pokud si myslíte, že mé odpovědi jsou jen "kecy". Vycházím ale z faktů, kterých se také držím. Chápu, že někomu to může přijít jako nesmysl, ale jsou to jen a pouze fakta.

 

David - UPC

To nejsou žádná fakta! Nemáte v ruce žádný měření poslechovosti FM, který mimochodem v příjmu rádií zcela dominuje v ČR a v žádným případě ho nemůže nahradit DVB-C. Možná DAB za X let, ale DVB-C zcela jistě ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
David - UPC

 

Nic si z YABAKA nedělejte, je to věčný exot provokatér, kdyby věčně nerýpal a neurážel, tak by byl nemocný.

Přestaň ťápat tu svoji zemákovicu nebo tě z toho klepne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milos1498650066

Pro David – UPC: Pokud vycházíte z faktů, tak prosím uveďte konkrétní data, nebo aspoň jak jste je získali. Pochybuju, že UPC zná počet zákazníků, kteří mají připojený FM rádiový tuner do UPC sítě. UPC tuto službu nikdy nepropagovalo a na rozdíl od Karnevalu nemělo FM frekvence uvedeny ani na svých stránkách.

Chápu, že někdo v UPC takto rozhodl a my zákazníci s tím bohužel těžko něco uděláme. Nicméně sdělit zákazníkům, že UPC potřebuje část pásma na internet je korektní, na rozdíl od tvrzení o nízké poslechovosti FM rádií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenomže s tímto omezením je celé FM u UPC už zbytečné, pokud mi nenabídne víc než pozemní, kde třeba na ostravsku toho chytím daleko víc na kus drátu. To stejné je s televizí např. polskou a slovenskou, kde v ostravě na DVB-T můžu přijímat přes 50 programů pozemní cestou (pravděpodobně i víc kdyby se mi je chtělo všechny počítat) a nepotřebuji k tomu UPC. Jediná výhoda UPC je tak internet. A upřímně, to FM mě hodně mrzí. Škoda že neproběhl nějaký průzkum.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnoho stanic, které jsou v kabelovce ovšem po terestialu nechytneš. Stanice jiného žánru, než konzumního, které solidně oblbují lidi.

Co se týče FM, pokud to většina lidí neposlouchá, pak nechápu ten nářek - jim to přece může být šumák.

Digitální radio prostřednictvím "cihličky" - to samé: Kdo to nechce, nemusí si to vůbec pouštět.

Kde je tedy problém? V tom, že když já to nechci a považuji to za zbytečné, tak to zakážu všem, tedy těm, kteří to využijí? To jsme se za 25 let daleko neposunuli, tedy.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...