Přejít na obsah

Koupě CA modulu od UPC ANO-NE ?


Návštěvník ski1961

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jana014

Zdravím Vás,

 

já jsem rovněž dlouho čekala na CA modul, nakonec jsem si ho pronajala za 70 Kč měsíčně.

Když jsem se zde dověděla o možnosti zakoupení přes Facebook, rovněž jsem si zkusila modul objednat přes UPC formulář, přišla odpověď, že to nelze.

Zavolala jsem na zákaznické centrum, a zeptala se, zda tedy mám kontaktovat jejich pracovníka přes Faccebook, abych modul mohla odkoupit.

Paní se tomu divila, že to slyší poprvé. Nicméně byla velmi ochotná, a slíbila, že vše prověří a dá vědět.

Tentokrát byla odpověď kladná. Příští úterý mi CA-modul přivezou a pronajatý si odvezou.

 

Toto je tá dobrá zpráva, ta horší je, že mi modul nabídli za cca 2000 Kč, což mě překvapilo - očekávala bych cenu cca 1500 Kč.

Odpovídá to zhruba 28 měsícům pronájmu. Paní mě ubezpečila, že platí běžná 2-letá záruka, během níž se servis. popř.výměna zdarma.

 

Zajdee:

platil jste taky tuto cenu?

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

No asi to bude protože se oficiálně neprodává a cenu teda nemají ani v ceníku. Tak jestli teda nenavedla cenu za prodej USB boxu protože nemá asi ani ona prodejní cenu CA modul v systému a ta je 2020,- . Hold za to že někdo něco chce co momentálně není si musí připlatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne nabidli moduly za cenu 1209 Kc za kus, mimochodem shodnou s tim, co za CA modul chteji dodnes podle ceniku pro podnikatele. Navratnost mam spocitanou na 20 mesicu (mel jsem v pronajmu jeden za 50 a druhy za 70 Kc), ale ve skutecnosti by byla jeste kratsi, protoze moduly lze pomerne snadno a za dobrou cenu prodat (kdybych u UPC koncil).

  • -
  • -
  • -
  • Compal, 3xCA modul
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník ritchi

Ked sa uz uskutocnila ta fuzia sk cz upc nemali by aj ceny zariadeni tomu zodpovedat alebo minimalne sa tak nelisit?Cena modulu na SK je raz taka ako v CZ.Nie ze by ma to sralo,mam 2 moduly za este staru cenu 60 € (prachy uz mam davno naspat)a treti zadarmo od známeho,ktory dal upc vale.Len taka recnicka otazka pre zaujimavost.

 

Snimka221ex5.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nákup CA modulu je právo každého uživatele a odběratele televizního signálu UPC. To by nám firma UPC mohla brzy nařídit příjem a sledování televizního signálu pouze na jejich pronajaté televizi.

 

Firma : UPC zrušila prodej a nabízí pouze pronájem karet CA modulu. Myslím si že je to v rozporu ze zákonem, a mělo by se to považovat za trestný čin. Firma UPC si tímto krokem dělá monopol a všichni odběratele televizního signálu tak bere za své rukojmí. My všichni platíme za odběr dvakrát + poplatky za televizi. Takže třikrát. Navrhuji podat hromadnou žalobu. Přidá se někdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...