Přejít na obsah

MY prime


Návštěvník mkarek

Doporučené příspěvky

Návštěvník mkarek

mám dotaz když si chci pustit nejakej film nebo seriál v my prime dá se to nějak nahrát do pc např v programu Replay Media Catcher.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník u3totu

Já stahovat nemám v plánu, ale bojím se toho, až budu chtít ten film pustit, že už tam nebude. Takže možná i to by byl důvod, proč bych si to "zálohoval". Víte někdo, jestli se ta videotéka obměňuje, nebo má nějakou kapacitu atp.? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi takto nemusím mnět přístup k intru když jsou např v zahraničí. Tak bych si rád nahrál něco do předu a pak si to pustil

 

Nic ve zlém, ale ty musíš být asi často v tom zahraničí, protože čeština ti očividně nic moc neříká (mnět, intru- tak jsme kdysi dávno říkali internátu). Na druhou stranu, pokud si budu chtít uchovat nějaký film na pozdější dobu, tak se určitě nebudu spoléhat na nějaké My Prime, ale normálně si ten film někde stáhnu, uložím na přenosné médium a je to vyřešené. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mkarek

ještě mám dotaz jak kvalitní se vám zdají hd filmy. Já to sleduju přes PC horší než sd. Nevím jestli jo to tím pře to přehrávám v PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník gorila61

Zdravím,sladění led TV jsem s pomocí Pepeho a ost.vyřešil, teď bych měl dotaz k My Prime,samozřejmě modem wifi upc v jednom pokoji, TV se stb v pokoji druhém,zřejmě řešení přes powerline,ale od UPC se mi zdá drahé,dalo by se to popřípadě řešit i tímto

http://access-pointy.heureka.cz/tp-link-tl-pa2010/

jedná se o panelový byt,dlouhá předsíň,vzdálenost mezi modemem a stb asi

12 m,díky za informace,bydlím v Praze -Řepy, takže signál v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...