Přejít na obsah

opakované vyskakování loga HBBTV


Návštěvník revengeboy

Doporučené příspěvky

Návštěvník revengeboy

Zdravím všechny,

v poslední době se mi stává, že se opakovaně v intervalu několika vteřin objevuje logo "červeného tlačítka". Vždy se objeví, po chvíli zmizí. Konkrétně na Primě, někdy i na ČT. Musím odpojit LAN kabel, abych se toho zbavil. Druhý den kabel připojím a je vše zase OK. Zkoušel jsem monitorovat ping a na nějaké výpadky na LAN (router) to nevypadá. Měl by někdo tip, v čem by mohl být problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník revengeboy

Jen doplním - taktéž mám Samsung.ˇ

Tohle nebude forma reklamy :-) to BMW je opravdu reklama, ale to, co mám na mysli já, je jen klasické "červené tlačítko".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dnes jsem se stejným problémem kontaktovat podporu Samsung CZ :

 

V tomto případě zkuste provést tovární nastavení televizoru (ten ovšem smaže všechna data včetně naladěných kanálů a bude potřeba je naladit znovu) v Menu - Podpora - Automatická diagnostika - obnovit (případně pin 0000)

Poté ještě resetujte SmartHub:

Menu – Smart Hub – Tools (tlačítko na ovladači) – nastavení - Obnovit (případně pin 0000)

Poté prosím nastavete HbbTV znovu

Vyzkoušejte prosím tento postup, v případě, že by se Vám tento postup nedařil, kontaktujte nás prosím znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Tuto odpoved jsem od Samsung podpory dostal pri reseni jineho problemu a vysledkem byl "vopruz" se znovunaladenim telky. Ja cekam na nejakyho "odvazlivce" co to zkusi, ja do toho urcite nejdu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tovární nastavení nepomohlo. - jen ztráta času.

 

Zatím jsem vysledoval, že problém nastane při sledování TV Prima (všech programů) - vypadá to, když jsou reklamy dojde k problému s Hbbtv ( pak vyskakuje okno s č.tl.) ale už i na programech CT. (nutné vypnout TV nebo LAN kabel, nebo vypnout Datovou službu v TV).

Jen dívání na ČT zatím bez problémů s HbbTv (koukám málo - tak to není 100% ověřeno)

 

Samsung opět kontaktován -> obraťte se na servis střediska (asi oprava TV když problém máme v po celé ČR)

Doporučili mi kontaktovat Primu (což jsem již o víkendu udělal)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Nejen na tv Samsung způsobuje HbbTV Prima problém :x Proč každý provozovatel tv vymýšlí své vlastní řešení HbbTV a nedrží se funkčního standardu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...