Přejít na obsah

Cena prodávaných CA modulů !


Návštěvník ski1961

Doporučené příspěvky

Nebavime se o cene 60€/1500 Kc za jeden modul, ktera byla v ceniku UPC, ale o cene 3000 Kc za pouzity modul na Aukru.

Tedy o situaci, kdy si nekdo chce modul poridit a pouzivat ho, vs. kdyz si ho chce jen pronajmout.

Hlavni vyhoda koupe je, ze se modul da zase prodat dal, ale jinak se to za tu cenu vyplati spis tomu, kdo bude sluzby od UPC pouzivat nejmin 4 roky.

  • -
  • -
  • -
  • Compal, 3xCA modul
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

To je v poriadku,ved ide o usporu z casoveho hladiska kupovaného CA a ci sa to oplati (urcite oplati).Mimochodom,ked si dobre pamatam tak ceske upc spolu s lica predavali modul za cca 30-40€,uz presne neviem,co je zanedbatelna cena v porovnani s aktuálnou cenou na aukru.Hold,idu na dracku aj v pripade vyssej nadobúdacej ceny a ludia evidentne dlabou na tie ich smejdove mediaboxy,cihlickove polotovary a nepodarky.A dam ti vediet ked mi odide CA do vecnych lovist,ale za tu dobu prevadzky budem mat z dovodu kupy (nie prenajmu) a nízkej poruchovosti CA usetrenych minimalne na dalsie 2 nove,co uz skoro aj mam :D

 

20151218083109rctm.jpg

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jana014

Dobrý den,

 

já jsem měla v pronájmu STB CV 5000 za 50 Kč/měsíčně. Dlouho jsem nákup nové TV odkládala právě z důvodu nemožnosti koupě ani pronájmu CA modulu. Na začátku prosince jsem se dotázala na zákaznickém centru, a světe div se, pronájem je možný, nákup bohužel zatím ne.

Objednala jsem si výměnu STB za CA modul. V pátek mi ho technik dovezl, STB odvezl. Včera jsem ho bez potíži zprovoznila. Za těch 20 Kč měsíčně navíc to stojí za to.

Kdyby je časem UPC opět prodávala, nevahala bych s nákupem. Mám v jiné TV modul od firmy Lica, nikdy jsem neměla nejmenší problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Tych 20kč je velmi dobra cena za prenájom v porovnani so slovenskym upc,ktore si mesacne uctuje za prenájom 2,90€ co je cca 80kč.V tomto pripade sa ti CA neoplati kupovat nakolko je ta cena prenajmu fakt nizka a navratnost kupovaneho CA ja hadam aj cez 10-12 rokov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jana014

Cena za pronájem je 70 Kč měsíčně. Myslela jsem to tak, že vzhledem k pronájmu STB, za který jesm platila 50 Kč měsíčně, je to navýšení jen o 20 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Zle pochopene z mojej strany.Ta cena mesacneho prenajmu sa mi zdala az moc nizka aby to bola pravda.V tom pripade samozrejme kupuj ked budes mat tu moznost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

zdravim,

mam doma od roku 2013 nepouzivany modul Technicrypt CXV Conax, ktory som kedysi (2009-2013) pouzival s televizorom SONY pre kabelovku UPC aby som sa vyhol set-top-box-u. modul bol od firmy LICA. kartu do neho som samozrejme vratil UPC.

ma ten modul dnes este vyuzitie? da sa pouzit do inej televizie zhruba z tych rokov pre pouzivanie s UPC kablovkou? mozem ho niekomu darovat, kto pouziva UPC kablovku, aby sa mohol zbavit set-top-box-u? doda mu este UPC sparovanu kartu, ked o to poziada?!

alebo je to uz zbytocny kus hardware-u, ktory mozem vyhodit?

vdaka!

Peter

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...